
Mini üzletek egereknek
Lehet komolyabban kéne irtani őket, ha már bolthálózatuk is van.
Önbeágyazó ágynemű
Ez kérem szépen maga a jövő!lilaflexninja | 2016.12.12. 07:59:01Nekem van egy olcsó megoldásom a problémára. Nem ágyazok be! Főleg a hálószobában, ahova aludni jár az ember és senki sem látja amúgy.
Mi a különbség a vírus és baktérium között?
Mataccs | 2016.12.10. 06:30:03Ezt kellene leadni a suliban a lurkóknak. Beléjük égne egy életre. Nagyon jó..

Retro tévédoboz, ha már unnád a laposképernyőt

Komoly gondokat okoz Oroszországban a vontatás problémája

Az öreg dánok nem szexelnek eleget, ezért ilyen videókkal próbálják meg rávenni őket
cila | 2016.11.19. 08:27:17A vikingek, Kékfogú Harald alatt s után még sokkaltabb időkig végig hajózták-rabolták Európa partjait. Egyesek állítják, még a Volgán is feleveztek, az "Ej úhnyem úhnyemen" kezdetű dalt énekelve. Talán még Japánba is eljutottak valahogyan, mivelhogy a judo-ban a fokozatokat most is dan-ban mérik. :)
Konklúzió:
A harcosok halnak. A népesség fogy.
A jóléti társadalmak hosszú életet biztosítanak ugyan, de kevesebb a gyermekáldás.
Plusz még, jönnek az arabok. :(

Oktatóvideó a bukósisak fontosságáról
lilaflexninja | 2016.11.16. 14:10:00Ha én rámpát építenék, akkor az indulási rámpa nem lenne alacsonyabban se alacsonyabb az érkezésinél, vagy ha már igen, akkor büdös nagy gyorsasággal próbálnám a dolgot.

Hirtelen nem is tudok dönteni, hogy mi a legcikibb ebben a történetben
lilaflexninja | 2016.11.11. 07:26:05Terelés, terelés, szardobálás, értetlenkedés, terelés, szardobálás, sértegetés, egyoldalú erőlködés, hogy a nézeteid lenyomd mások torkán, okoskodás idegen szavakkal, terelés, szardobálás, értetlenkedés, ja és a végén még szardobálás, sértés és értetlenkedés.

Vakszimultán rekord!
Valamikor jómagam is játszottam sakkot vakon. Egy táblán. Próbáltak becsapni. Mondtam: „Lehetetlen lépés„. „Ezt is látta?” hüledeztek és végig kínoztak egészen a matt adásig.
Mi van akkor, ha 47 ellenféllel kell NEM szembeszállni? Ha pl., ha azt üzenik neked, aki háttal ülsz bekötött szemmel, okos telefon és beültetett mikrochip nélkül, hogy a 13. asztalon: „Hb8-Hc6 -at léptek„?
Obamának is érkeznek gonosz tweetek
Viszont ő lazán és profin kezeli őket.cila | 2016.10.26. 23:07:14Karinthy Frigyes mondta:
"Akinek humora VAN, az MINDENT TUD. Akinek nincs humora az MINDENRE KÉPES."
Obama elmondhatja: Ő, volt már amerikai elnök.









