
Néhány ember azt mondja, hogy a gumióvszer rossz... de ekkor lép akcióba Kung-Fu jézus.
pdstudio | 2009.04.14. 21:11:32Ó a gumi nem használ. Isten megbüntet mert nemi kapcsolatod van házasság előtt, mert élvezed az életet és mert gumit használsz, pedig az megakadályozza a gyereknemzést. De ebben az a jó, hogy Isten mindenkit szeret és megbocsát a vétkeseknek, szóval erkölcsi tanításban világelső filozófia. A pápa hülye. Schwarzenegger for pope!
A nemzetközi teve szakszervezet sztrájkot hirdetett a kövér emberek ellen. A videóban az egyik demonstráló tevét láthatjátok, aki éppen a "Le a kövér emberekkel!" akciót hajtja végre. :)Laci | 2009.04.13. 20:45:18A teve fohásza (Romhányi József)
Monoton
üget a süppedö homokon
a sivatag lova,
a tétova teve
tova.
Hátán rezegve
mozog a
rozoga
kúp alakú púp.
A helyzete nem szerencsés.
Apró szemcsés
homokkal telve
a füle, a nyelve.
Sóvár szeme kutat
kutat.
Még öt-hat nap
kullog, baktat.
Az itató tava távol,
s oly rettentö messze még az oázis.
Erre utal az alábbi fohász is:
- Tevék ura!
Te tevél tevévé engem eleve,
Teveled nem ér fel tevefej tétova veleje.
Te terved veté a tevevedelö tavat tavaly távol,
de tévednél, vélvén,
vén hived neved feledve
elvetemedve
vádol.
Nem! Vidd te tevelelkem hovatovább tova,
mivel levet - vert vederbe
feltekerve - nem vedelve
lett betelve
a te tevéd szenvedelme.
Te nevedbe
legyen eme
neveletlen tevetetem
eltemetve!
S evezzevel ava teve
levelkévét kivilehelteve.
van itt még egyéb is: http://www.geocities.com/maxipocak/romhanyi.html

Tyson Furynak most jutott eszébe, hogy a héten nem adta fel az ötöslottóját. Ennyi!!! :)
(Azért az érdekelne, hogy a pontozóbírók erre mit léptek. :D)Laci | 2009.04.02. 22:20:43Nem akarom a posztit "fikázni", de 8 másodperc? Elhiszem, hogy ön-K.O.zével vetett véget a mérkőzésnek. De azt már nem tudom megérteni, hogy miért nem fért még a videóba +1 mp míg összeroskad, +1 mp míg rászámolnak, +10 mp rászámolás, +2 az ellenfél öröme (integet, puszit küld); összesen 8+1+1+10+2=22 mp ez sok?
p.s.
Szeretem az ökölvívást. Nézni. Mert nem engem ütnek. És mert akad magyar is (most már! - szegény Papp Lacinak nem engedték meg, hogy profiként karriert csináljon) akiért szurkolhassak.

Kattintás előtt tippelj, mi fog történni a képen! ;)
MMIKI | 2009.04.05. 13:27:19Az senkiben nem merült fel hogy ez hova vezet? :D Vagy hogy a BMX-es visszajött-e valaha? MUHAHAHA XDD

Amikor csak néhány lépés hiányzik...
Gabi69 | 2009.03.28. 15:46:24A hülye részege!!

Az orosz jedi jégre lép. ;)
Sziszo | 2009.03.17. 12:41:10és még azt mondják a film csak mese :D

Hosszú lesz az út haza...
(háttérzene: kicsi-kicsit bebaszcsiztam...)Hoagie | 2009.03.12. 12:46:40Az agya vinné haza, de a szíve még visszahúzza kicsit.

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a viziesus ferfius új felfedezett lepkefajt mutatjuk be. :)
bigyminyő | 2009.03.08. 23:18:33He he,köszike nagyon jóóóó!!!.....:)

Mutassuk be, majd leplezzük le a legnagyobb bűvészek legtutibb trükkjeit. (2008-as új részek a youtube-on).
Wiki link.David Copperfield, Criss Angel, David Blaine elbújhatnak ezek után. :)Laci | 2009.03.21. 09:40:36Ezt hogy csinálta?
http://www.metacafe.com/watch/104228/incredible_street_magic/

Kémfotók egy új orosz laptopról, amelynek technológiája annyira titkos, hogy csak kattintás útján lepleződhet le. ;)
Maccoyi | 2009.02.08. 11:02:32Ide a kommentkehez jöhetne. :)









