
Aktuális akciónkban a Sony Magyarország és az AN-TEC Kft. felajánlásának köszönhetően tudunk nyereményekkel szolgálni. A szerencsések hazavihetnek egy PS3-as és PSP-s ModNation Racers-t vagy egy szintén PSP-s Fat Princess: Fistful of Cake-et. Ha Prince of Persia rajongó vagy, akkor pedig egy pólót és tartalomkódokat zsebelhetsz be.
Utóbbi két megnyerhető díjunkért a Facebook csoportunkhoz csatlakozva tudtok majd versengeni, ennek részleteit a Facebook oldalon fogjuk közzé tenni, míg a másik három nyereményre a szokásos formában lehet jelentkezni, azaz a regisztrációt követően három egyszerű válaszra kell helyesen válaszolnotok.Misiandris | 2010.06.05. 00:30:34Méér kellet celebpofát varrni a Herceg arcából? Méér?
Még mindig kemény dolog a tetoválás... Kész horror! :D
A videó folytatása. Nem lennék a szülőorvos helyében, ha a csajnak egyszer gyereke születik...andorka932 | 2010.06.13. 01:06:02ocsem,eloszor is minek kell a csajnak tetko,ha alacsony a fajdalomkuszobe (NEM BIRJA A FAJDALMAT)??? Hat ez rejtely,bar igaz ,hogy'meno" ,dehat megis.Bar nekem nincs,annyira azert megsem fajhat,mint ahogy a csaj csinalta.
Belese merek gondolni mien szar lehetett a TETOVALOMUVESZnek,ezt a sirast / orditast ,akar 1-2 oran at halgatni .
xdxdxd
Kemeny vidi,kossz ,hogy feletettetek
A New York Times mintegy 3000 - 2003, és 2009 között történt - gyilkosságot helyezett el a városuk térképén. Jól jöhet, ha utazol. Bár ahogy nézegettem, nem kell nagyon félnünk, hacsak nem spanyol ajkúak, vagy feketék vagyunk. Brooklyn-t mindenesetre kerüljétek!Dubi | 2010.05.20. 18:31:05Na igen,áthuztam gyorsan az egeret a pöttyök felett és nem láttam mást csak azt hogy black male/hispanic male/ asian male. :D Egy két white -ot találtam az is biztos csak egy féltékenység végkifejlete lehetett:D Szóval nekünk fehéreknek nincs mitől tartanunk,NY-ban.

A koszorúnak az volt a véleménye, hogy az ukrán elnök nem jó helyen van. Fölötte akart lenni... :)
Briareos86 | 2010.05.22. 01:02:11A kosorú is meghajolt. Mit nem lehet ezen érteni?xD

< A kollektív tudat hatalmának engedelmeskedve beküldöm eme érdekes és szép képeket tartalmazó postot. >
Hmpfff...mi történt...hé, ki gépel itt helyettem? :DKattintás előtt tippeljetek, milyen élőlény (nem, nem húsvéti tojás...) van a képen! :)
A megfejtés itt található.Nas | 2010.05.15. 23:10:07xDDD Jajj.

A Játék véget ért, köszönjük, hogy ilyen sokan játszottatok! :)
A két nyertes:
- Daron
- he (helyett naga lett a szerencsés nyertes)
Őket e-mailben értesítettük.
Hyperspace villám játék!
Szeretnél egy páros jegyet a szombati Hyperspace-re?
Küldd el a jatek@ha.hu címre a nevedet, izé user nevedet és a plakátról letakart dj, vagy live act nevét és nyerj egyet a két páros belépőből a bulira!
(A megfejtéshez segítséget a képre kattintva kaphatsz...)
A játék ma (szerda) 22.00-ig tart!naga | 2010.04.09. 15:04:26én pedig nagyon köszönöm a lehetőséget!:)he-nek is az izének és a habostortának is:)

A Facebookon már megalakulása óta létezik egy Official Lying Down Game (hivatalos lefekvő játék) nevű csoport, melynek tagjai a legmeghökkentőbb helyeken vágják magukat hasra.
n!ne | 2010.04.25. 08:57:20kár, hogy nincs olyan, aki egy hullaházban fekszik... vagy koporshowban :) amugy aranyos tevékenység

5 hely, ahol egy másik bolygón érezzük magunkat
Sissi | 2010.03.20. 13:03:00Szép helyek, szívesen elmennék megnézni élőben is:)

A 10 leggyakoribb jelszó - egy adat- és behatolásvédelemmel foglalkozó amerikai vállalkozás 32 millió valós belépési kód elemzését végezte el. A 10. helyen az abc123. A többi 9-et a kattintás után olvashatjátok.
Utána pedig írja le mindenki kommentbe a jelszavát. ;)))eNMi | 2010.01.25. 20:12:06LfL8&tM ,mert "hosszú haj, rövid ész" v mi

Egy kis interaktív videóizé ahol saját és barátaitok arcait berakhatjátok a chippendale fiúk helyére. :)
s.csuli | 2010.04.18. 10:45:50hogyan kell arcot be rakni?mert nem tudom hová kell klikkelni









