
Jó, ha van egy ilyened! ;)

Mé? Ha traktorral lehet menni diszkóba... ;)
sztewe | 2014.09.28. 12:43:31Olyan gyámoltalanul nézett fel a nagy Volvo ra, és vakarta a fejét :D De ahhoz nem volt elég tökös hogy beüljön. :D

Közúti szörnyetegek
Ravennë | 2014.03.16. 12:43:03http://www.origo.hu/auto/20140311-a-banyaremek-sosem-alszanak-a-vilag-legnagyobb-domperei.html

Nagy állatokhoz nagy felvezető autó dukál. ;)
Lewy | 2013.10.13. 15:46:47"A bikák nyugdíjba vonultak egy Guadalajara melletti farmra"
Hát persze nyugdíjba vonultak...
http://fuuu.us/202.jpg

Teherautócspágyveder - marhajó miniképregények
Purple | 2013.01.24. 20:30:47Most látom :DDD

Meg vannak ezek húzatva. ;)
kiisb | 2011.08.16. 01:39:14adams ford vs coopers chevy
1:0

"Na ezt jól megcsinálta..." ;)
Laretta | 2011.09.01. 16:15:40Szeretem az ilyen Monster Truck-os videókat :D

Családi képekkel díszített kamionok. :)
A sofőrök ezer kilométerekre és több napra vagy hétre hagyják hátra szeretett családjukat, így külön öröm számukra, hogy a familiát egy 13 méter széles és 2 méteres magas óriásképen magukkal cipelhetik mindenhová, egész április 15-ig.
Angol nyelvű cikk
Egyébként ez egy "művészeti projekt", aminek a témája a távollét és ezen a hivatalos oldalon még találhattok részleteket a kezdeményezéssel kapcsolatban.Nas | 2011.02.07. 20:14:07Kamiont, családot vagy óriásposztert...?

Pimp my truck! ;)
vagyokakilehetek | 2010.11.03. 19:32:41ez egy fos...

Na ki mire tippel, mit csinálhatnak ezek a kemény legények?
Nas | 2010.08.11. 23:33:20Egyébként hogy van ez, hogy a meleg férfiak a nőies, de legjobb esetben is kisfiús pasikra buknak? Az ember azt hinné, hogy ugyanúgy a férfias pasik tetszenek nekik mint a nőknek...










Erre már én is gondoltam... :)
Sőt, a nyóckerben, a Harminckettesek tere környékén már láttam nullszériás próbaverziókat is belőlük....