Egy kis karaoke. :) A próbálkozásokat a bátrabbak felvehetik, és beküldhetik az Izé rádióba. :)))
(Így első ránézésre mielőtt klikkoltok ;) kitaláljátok melyik nótáról van szó?)Párna | 2008.09.04. 19:17:13legalább a gitarrensolot kitudtam olvansni XD
Hátraszaltó próbálkozások.
atisthc | 2008.02.18. 10:24:33A k.rv@ anyjukat, ezt rossz nézni XD XD XD









