
Chester Bennington 36 órával az öngyilkossága előtt
A depresszió nem ül ki az ember arcára, közölve mindenkivel, hogy figyelj rá, mert itt baj van.tool | 2017.09.21. 09:55:08Igazából pár perc alatt át lehet fordulni és nagyon mély gödrökbe lehet beleülni. Ha olyan emberekkel vagy akik előtt nem akarod mutatni, nem teszed és kész. Nem gond az önuralom, csak minél tovább fogod vissza magad annál mélyebbre kerülsz alkalomadtán. Aztán egyedül vagy és beüt mint a nyugtató, egyszer csak érzed, hogy már nem érzel. A depresszió nem szomorúság vagy egyéb érzelem, az egy érzelemmentes állapot. Az embert nehéz kibeszélni az érdektelenségből. Nagy kár Chesterért, szerettem a tehetségét.
Még akkor is lenyűgözően szép lenne a csaj éneklése, ha nem tudnád róla, hogy süket
VanZant | 2017.06.13. 20:04:39Dolgoztam két siket emberrel is, és ismerek rajtuk kívül párat... hááát nem tudom. Így nem tudott egyik sem artikulálni, szóval csatlakozom
negativ_kommentelo-höz, és én sem hiszem el.

Valamiért az ő előadását minőségibbnek tartom, mint néhány jelenleg befutott és népszerű énekesét

A PPAP énekese újabb dalocskával bünteti a népet
Ravennë | 2017.01.10. 14:00:39Hát ez valami förtelmesen semmilyen. A másiknak a dallama legalább fülbemászó volt.

Donnie Wahlberg, a New Kids On The Block énekese, megdöntötte a szelfi világrekordját
És ezzel mára be is lehet zárni az internetet. Köszönöm szépen!közlegény | 2016.10.27. 18:01:52nem :)

Egy srác 15 énekes hangjával
mue | 2016.07.31. 11:03:23Számomra az egyetlen hasonlóság Brian Adamssel a dalszöveg volt.
Másrészt irritál a feje, nemtommiért,de az az őszinte, mély érzésem támadt (Ted c. filmből idézve), hogy ennek a gyereknek már nagyon kinéz egy csicskalángos.

Netes Prince múzeum

1 elhagyatott erőmű + 1500 énekes + Leonard Cohen Hallelujah című száma = egy ilyen szenzációs videó
kakucsi | 2016.07.02. 07:14:31:D

Koncert egy aktív vulkánban
közlegény | 2016.06.21. 10:31:27kirobbanó siker lehetett volna

Magyar jelenlét
Lee Hi egy dél-koreai énekesnő, aki egy helyi műsorban énekelt, igaz az ének is nagyon szép, nekünk mégis más miatt lesz ő az egyik kedvenc keleti előadóművészünk.
Aki érti a nyelvet az egyébként elárulhatná miről énekel, hátha sikerül rájönnünk a magyar jelenlét okára.csaty | 2016.05.03. 23:42:212:07 Híd a Dunán című népdal .









