
Medencés-darus party van készülőben. ;)
ArpeekA | 2011.06.16. 12:57:48aha :) de olyan jól esett dühöngeni egyet. te meg még ezt is elvennéd tőlem mint valami kisgyerektől a nyalókát...vagy a baseball-labdát...
Új megoldás a leszokásra, nikotin tapasz helyett. :D
Enechuel | 2011.06.05. 22:08:32Mr. Garrison új találmánya:D

Csini szöszi? ;)
A 19 éves modell Lady Gagát is megelőzve lett a 98. helyezett az FHM listáján az idei év 100 legjobb női között. Ezek után kerüljétek nagy ívben ezt a "férfimagazint"... :DLiveLikeaPunk | 2011.06.07. 20:47:06Azt, nem értem, hogyha az égvilágon semmit se árt a kinézetével senkinek akkor miért kelt agressziót másokban? Mért nem lehet elfogadni? Jó persze nyilván abnormális, de ebben a világban már mi normális?
Slavisa Pajkic, a szerb "Elem Ember" jól bírja az áramot. Néha feltölti magát elektromossággal, ilyenkor kigyullad a szájába helyezett az izzó, de a neoncsőhöz is elég csak hozzáérnie, hogy világítson.
Most akkor melyik is a helyes? ;)
bungle | 2011.05.23. 16:20:19Pár újabb matek zseni...
www.funpic.hu/hu/kategoriak/computer-internet/40214_matek-zsenik?mode=latest&position=0&large=1

Első álamfői látogatásom első álomásán az Iz én.
cila | 2011.06.16. 19:02:17Emberfeletti lény-e S.P. ?
http://www.hocipo.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=3386

Mint két tojás. Apa helyében gyanakodnék... :D

Rózsa helyett néhány vad kiegészítő minden kedves hölgy Izélőnknek Nőnapra. :)
Tooni | 2011.03.17. 19:36:19Reakciók: "Húúú hu hu hu húúúúú"

Tarzan helyében kérdőre vonnám Csitát...
Nusihusi | 2011.03.01. 00:37:51Nagyon ügyesek voltak, a fiú leverte a nyalókát, a lány levitte magával.:) Inkább ezt csinálják, mint a TV nézést;)
Ez most vagy egy OKJ-s kátyúzó tanfolyam gyakorlati oktatása, vagy az egyik elhunyt kolléga földi maradványainak végső nyugalomra helyezése. Egy biztos, elég magas az egy lapátolóra jutó drukkerek száma. :DRT/TURBO | 2011.02.04. 08:19:40De azt bődületes mennyiségben!









