
Nem csak BMW-vel lehet csajozni, hanem pl. Bentley-vel is. ;)
A tegnapi ukrán rövidfilmhez hasonló, bár annál szerintem ütősebb befejezésű kisfilm.BullFrog | 2012.01.18. 19:04:52Azért is morcos lennél, ha kijössz a szervizből, és x tíz km múlva lerobban az autód megint, mert nem tudták élesben tesztelni.
A klímavédelem egy elég sajátságos formája
speedbump | 2012.01.13. 18:56:15Zseniális!

Szegény magyar politikusainknak nem jut elég új autó
MZSX | 2012.01.13. 08:38:04És szégyenlik a kormánybiztosaikat az autósok (is).
Ezt tudom belgául is mondani... Sőt a politikusoknak kötelezővé tenném a belgát...
http://www.youtube.com/watch?v=D4-Mli0G4ZI

Mary? Christmas fail. :)
cripio | 2011.12.30. 18:41:30:D
sikeresen törölte az emlékeit

A 10 legnézettebb youtube videó 2011-ben - Rebecca Black prezentálásában (vajon miért? ;))
bornyu | 2011.12.22. 19:49:35Az érdekes, hogy közel 14 millióan látták, és 400.000 emberből 320.000-nem NEM tetszik.
Ezt a paródiát közel 33 millióan látták, és 450.000 emberből 435.000-nek TETSZIK!
http://www.youtube.com/watch?v=zzfQwXEqYaI
:)

Apró szentek - vajon ezek a gyerekek a jó erői a gonosz ellen vívott spirituális csatában, vagy csupán csoda után áhítozó elvakult szülők és gyülekezetek kreálmányai?
Registraal | 2011.12.22. 02:21:33Cool, nem tudom miert de nekem a South Park jutott eszembe a postkeprol. a Videot megnyitni sem vagyok hajlando...

Varga Tímea: Eddz velem!
bungle | 2012.01.03. 21:45:48Akkor nem kell ilyen intenzitással kifesteni: www.youtube.com/watch?v=6lReX1dAUAE&t=12s ;)

Gyalázás vagy sem? Mi a véleményetek?
(Egy kicsit aktuálisabb riport. Érdemes inkább ezt megnézni véleményalkotás előtt. b.)bungle | 2011.12.06. 23:15:48Az ügyészség vizsgálódik Dopeman Bazmeg-száma miatt?
http://index.hu/kultur/2011/12/06/az_ugyeszseg_vizsgalodik_dopeman_bazmeg-szama_miatt/

Mivel az Izé nem az én magán blogom, hanem egy közösségi blog, játsszuk azt, hogy a héten csak a ti postjaitok kerülnek ki, én meg azt teszem, ami eddig is hivatalosan a feladataim közé tartozott (jóváhagyom az arra érdemes tartalmat, max. belejavítok, postképet megcsinálom normálisan). Az őskövület videókat lehetőleg hagyjátok meg a többi blognak, amiknek a látogatóik még úgy látszik csak most ismerkednek az internettel és tátott szájjal csodálkoznak rá akár egy 2006-os videóra is (ha elég Izés volt, akkor már valószínű megjelent itt jó pár éve).
További jó postokat a hétre!
bungle has left the building...Pöpe | 2011.12.03. 10:20:00"Mielőtt beküldesz valamit keress rá a keresőben' na én ezt nézem be (De mindig eszembe jut utólag...amikor már elküldtem...). Egyszóval Bocs.
Az ősrégi videókkal is jóban vagyok,ugyanis egy videót felraknak ezren (persze más néven) egy videómegosztóra és azt hiszem új közben csak nekem...:S :D De ide a világvége + 10km-re lehet 2-3 éves késéssel érnek el az "újdonságok" .
Szóval, küldenék én posztot, de valahogy nem megyen.Vagy régi, vagy sz@r ecetera-ecetera..... Nya :)

A BOCSI (boldog csirke, aki nem tudná :)) után itt az új termék, a BOLI (boldog liba). Vidáman menetelnek épp a húsfeldolgozóba... ;)
Tooni | 2011.11.16. 13:50:52Az angol speckó alakulatok, a S.A.S. mintájára a hollandok is megalkották a magukét, a neve L.I.B.A.
De az amcsik is masíroztatnak :D
http://www.youtube.com/watch?v=uPXMgDb_CJc









