
Ez a maci olyan mint Keith Richards: állandóan bevan fújva, szívva, lőve, nyomva... vagy csak álmos. :)

A 2008-as nevető konferencia Koreából.
(Tudom, hogy "csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot", de ők szerintem valami mást nyomnak ;P)Laci | 2008.04.29. 23:11:40Kedves Sanyi bácsi, felnőttem ám közben!
Ürgét is öntöttem, verset is költöttem.
Nem ordítok mostmár, nem csapkodok vadul,
csak zenét hallgatok. Megszamnojz-hat'lanul.

OH MY GOD... de szó szerint! :D
Ha esetleg valakinek mégis nagyon tetszene (amit kétlek), itt az oldaluk.Schabee | 2008.05.09. 15:45:54most mi van???
én ezt nem bírtam tovább 20 mpnél

Ez most kajak a tv-ben nyomja a pedofil hajlamait?!
CRaPtRaSH | 2008.05.09. 15:41:16veled nembeszélek,mert te nemperecc engem:(

Az X Factor tehetségkutató műsor brigádja előadja: The Show Must Go On.
A hallójáratok károsodásáért nem vállaljuk a felelősséget! :D(bár a Meat Loaf utánzat szerintem egész jól nyomja a végén!)csokioroszlán | 2008.04.28. 22:43:20Mert eredetileg ez egy Queen szám...

Thaiföld - Malajzia lábtenisz - nagyon jól nyomják a srácok!
Maccoyi | 2008.04.18. 22:35:16jóóóóóhoogy :P

Állítólag begyorsulnak a gyerekek a színezőanyagoktól. Szerintetek ő milyen színezőanyagon van?
Purple | 2008.04.13. 19:43:53álmennyezet van, az nem szokott csak úgy hullani a melegtől :D azt ki kell belőle váltani.. :DD szerintem ez valahogy összefügg a témával :O :D

Valaki rossz gombot nyomott meg :)
mekszamnojz | 2008.03.20. 18:45:14vagy veresegyhazan keszult meli dizsinel, es nem birta tovabb a plafon a sok 'hofeherket' :D
Az 1995-ös legendás Szemtől szemben után (amiből egyébként jövőre videójáték készül) Al Pacino és Robert de Niro ismét egy filmben uralja a szélesvásznat. A Righteous Kill-ben ezúttal mindketten nyomozót alakítanak, akik épp egy brutális sorozatgyilkos után nyomoznak. Bemutató szeptember 12-én.godzsy | 2008.03.19. 23:04:02Már a trailer is magával ragadó. DeNiro játéka nagyon üt, Pacino még egyelőre visszafogott, alig várom a filmet.

Ez a tag biztos sokat unatkozhatott az iskolában. :)
(azért a japók se nyomták rosszul...)Wertical | 2008.03.22. 22:37:44nagyon jól tolja, mondjuk nekem sem lenne ehez türelmem xD










A másik dolog még tul picike és nagyon sanyaru sorsa lesz. Én maximálisan sajnálom az a pici jószágot!
Talán erről az oldalról is meg kellene vizsgálni a dolgot!