
Mai tippelős: hol készült ez a fénykép? ;)
cila | 2014.04.18. 21:03:15Ja, hogy hol? és nem micsoda? Hát, nem Ajkán, az biztos.
Mai büntetés
Disclosure - „Grab Her”DemJan | 2014.04.07. 23:46:13Arról van szó, hogy van ez az arc, aki egy totális vesztes - minden amihez nyúl elromlik, minden a feje tetejére áll az ő irányítása alatt - és mégis ő a góré.
Persze ő meg van róla győződve, hogy ő egy nagyszerű figura.

Undermind - Riff Röff
Mai bünti: „egy cicababa, aki elaludt a szoliban, ráizgul egy disznóra”enjoshi | 2014.03.14. 19:25:38Ne játssz a kajával mert elveszem!

50 éve építi saját katedrálisát az egykori szerzetes, Justo Gallego Martinez
A szentélyt Oszlopos Madonna tiszteletére készíti, akihez súlyos tuberkulózisa gyógyulásáért imádkozott, sikerrel. A hatalmas építményét hulladékokból, építési törmelékből és egyéb újrahasznosítható dologból, valamint a közeli téglagyárból kapott téglákból és adományaiból építi, a mai napig.Istenszabású | 2014.03.12. 01:01:59Az orvos meg bekaphatja...

Mai cukizé: kölyök fakúszó kenguru :)

Mai cukizé: A három kismalac :)
Nas | 2014.03.06. 20:53:26KELL ilyen puff... *.* Meg macska... Macska puffal... Három.

Mai cukizé: „De anyuuu, még nem akarok lefeküdniiiii!” :)

Mai tippelős: szerintetek mi látható a képen?
AVIREX | 2014.03.11. 07:48:22Én is arra tippeltem, perverzió nélkül :))

„Kedves gyerekek! Köszöntsétek szépen mai első vendégünket,
Pincés LeokádiaTersach Vivien versmondólányt!
- Szervusz kedves versmondólány... De jó a melled!”;)Nas | 2014.03.07. 21:30:25De nem is lenne neki kötelező "modellként" verset írni. Ha ez szimplán egy bébz post lett volna, amiben csöndben billegeti magát valaki, meg se nyitom, kommentelni sem kommentelek hozzá. Itt nem ez volt a lényeg, hanem a csodás költemények, amire én is reagáltam.

Mai ismeretterjesztő sorozatunkban a hálószobában rád leső ragadozó, az ujjak réme, a tízcentis veszedelem: Ozzy a menyét!
qka21 | 2014.03.03. 10:24:03Hol lehet menyétet venni? :D









