
Ismételten véletlen egybeesések és összeesküvéselméletesek mániája vagy megtervezett új világrendi merényletek előjelei?
Lássunk pár felvételt a 2012-es londoni olimpiáról.Purple | 2012.08.03. 09:23:26A kínaiak legalább csak egyet küldtek. :DD http://9gag.com/gag/4924739
A legnagyobb brit bulvárlap azt állítja, hogy megtalálta Csatáry Lászlót, akit a Simon Wiesenthal Központ a világ legkeresettebb háborús bűnösének tart.7sleeper | 2012.07.19. 20:25:06túlkomolykodrad az "epic fail"-es részt ;-)
"a háborús bűnösök listájának élére nem véletlenül kerül valaki elhihetitek"
tény, hogy nem véletlen, hogy az ebből a szempontból is nemzetközileg
sebezhetőbb Magyarországot prédálják megint..
már sokadik alkalommal itt keresik a legkeresettebb náci(!) háborús bűnöst
(ami már ott elbukik, hogy "náci", mert köze sem volt hozzá még ha egyébként igaz is amire 70 év távlatából
sincs semmiféle értékelhető bizonyíték, akármennyire is "dokumentált" "minden")
egyébként kanada befogadta, de a zsidókat nem, a cigányokat meg visszaküldik mert mégis bűnöznek náluk is
na azok a "KANÁCIAIAK"
;-)
mindenáron újabb pénzeket akarnak kisajtolni a magyar államból is
(zuroffék úgy tesznek mintha a magasabb átlagéletkorú németországban kihaltak volna a "nácik"..
jahogy őket sikeresen pumpolják és a németeknek van is miből fizetni..)

BMW M5 „Bullet” - High Performance Art
adam10603 | 2012.06.28. 00:24:47kár hogy csak animáció :D

Tetoválástalanítás
termi-nator | 2012.06.07. 12:21:05majd ha legközelebb megnézed:
le lehet tekerni a hangerőt :D

Fénykardot valaki?
A Star Wars ikonikus eszköze által inspirált kard még nem olyan, mint az „eredeti”, de ez is kellően veszélyes. A WickedLaser cég egy a repülőgépeknél is alkalmazott alumíniumból készült markolatot, és egy 32 inches „pengét" rakott össze, melyet egy Spyder 3 szériás lézer üzemeltet. A kard bár nem vág szét semmit, azért veszélyes, ugyanis a lézer a legerősebb legálisan kapható típus a piacon. Éppen ezért nem is mondható játéknak, és a bekapcsolás esetén ajánlott védőszemüveget felvenni.rubigo | 2012.05.08. 09:48:43Pali bácsi, te vagy az? :)

Tüzes-vizes-robbantós slow motion... szerintem.
brier | 2012.05.02. 07:41:33jopofák:)

Népes család. Lassan alapíthatnak egy országot.
Szancso | 2012.04.11. 20:20:54:D:D:D
Ez nagyon jó!
Nem találok szavakat,nem is keresek. :)))

Macska
egérgömbhal játék :)Brond | 2012.02.25. 07:10:31Glock 18-assal szórakozik a mandró. Szerintem.
http://battlefield.wikia.com/wiki/File:Glock-18.jpg
Kutatások szerint az Amerikát és lassan Európát is elárasztó kínai elektromos autók jobban szennyezik a környezetet, mint a benzinesek. Az elektromos autók nem ott szennyeznek, ahol futnak, hanem ahol a szükséges áramot előállítják számukraTooni | 2012.05.20. 23:00:02Robin Williams környezetkímélő autója XD
http://www.youtube.com/watch?v=3tI2AJYrDxI

Lassan már nem is kell jogsi autót vezetni... ;)
Kuly | 2012.02.10. 23:27:55Ezt a pozitúrát süvegnek nevezik. Ha valakinek ilyen szekere van, így kell tartani a kezét? Amiről K.I.T.T tudja, hogy el van erisztve a kromány? Aztán ettől aktivizélődik a robopájlot? Ezesetben nem kell, mert tényleg fárasztó süvegben vezetni.









