
Egy újabb habos művészet - csak ezek már gép (nyomtató?) igénybevételével készülnek, nem szabadkézzel.
bungle | 2013.02.26. 21:10:25www.funpic.hu/hu/kategoriak/cicak/43679_kep?categoryId=4&position=&large=1
Elvan a macska, ha játszik... :D
bungle | 2011.09.28. 13:35:31CS1985 küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=fW2kl3Cq8IM
Szöveg: "Cicus és a nyomtató :-)"

Az ifjú keresztapa. :)
Frissítés: a srácok bombát szerettek volna csinálni...bungle | 2008.08.21. 10:34:24http://www.ebaumsworld.com/video/watch/873230/
A sztori az elejétől, miért is történt. :)

Emocska válaszol. :)
A videói itt láthatók. Én szétröhögtem magam rajta :]Bakkecske | 2008.08.21. 13:39:35Ezen minnyán beszarok!!!

A jövő rapsztárja: MC Báró
Ha mégse jön be neki a zenei pálya, még akár remek fotóbót zsonglőr is lehet belőle. ;)sphott | 2008.08.27. 23:11:37lol mivanitt

Nyomjunk be minden nap! :D
Re-Peet | 2008.07.10. 21:12:57"1 centis pukantósom" az nem túl kicsi? Igaz nem a méret a lényeg, de az eléggé kispuska... :D .. nem is csodálom, hogy eldobtad a francba..ha már puska, legyen vagy 20 centis.. :D

Ha sűrűn elakad a papír nyomtatóban, akkor minél előbb szerezz be egy macskát! :D
Ő a másik legjobb a szakmában. :)))mekszamnojz | 2008.05.27. 12:54:07meg pruuu meg blua blua plam plamm. :D

Nem ismerem a műfajt, de szerintem 5 éves (!) korához képest elég jól nyomja...
AVIREX | 2008.05.23. 20:35:41nem nagy szám, a zene már elég régi vagy 6-8 éves, az ember meg ugye a majmoktól származik,gondolom otthon hallgatta vagy 200x,ez a kedvenc száma ,stb.. majmolás..

Biztos kandúr. ;)
NuttySomeone | 2008.05.14. 17:12:21szegeny cicu nemtalalja a helyét:)))

Mai tudományos rovatunkban a karbiddal történő robbantásos módszert mutatják be lengyel fiatalok. Azaz repül a repül a hordó! :D
(Suhanc koromban mi is nyomtuk ezt a témát, mondjuk mi azért csak festékes doboz szinten ;))Schabee | 2008.05.10. 10:48:31vártam h valamelyikre ráésik de nem









