30.000 méter magasságba küldött egy androidos Samsung Nexus S mobilt a Google. A mobil érzékelő funkciói végig bekapcsolva maradtak, mert arra voltak kiváncsiak, miként viselkedik a mobil a szinte vákumközeli zord térben. A Nexus S végül túlélte az utazást, és izgalmas felvételekkel nyűgözte le a Földön tartózkodó Google kollégákat.
Maradt még 8 élete.
Nyulször | 2010.12.17. 22:07:13,Szegény cic.Mert még ha miákolt volna, hogy le akar jönni.De ő csak feküdt ott nyugisan, élvezte a magaslati levegőt, szabadon.Most meg be van zárva egy ketrecbe, hála a sok "állatbarát" gondoskodásának.Én csak gratulálni tudok.

Tracy Caldwell Dyson űrhajós letekint a Földre 350 km magasból.
(Az eredeti kép sötétebb, de nem ilyen zajos.)alligatria | 2010.11.22. 08:36:30hirtelen azt hittem Ripley az alienből:D

Képek egy 350 méter magas adótoronyból valahol Galich (Oroszország) környékén.

Szép onnan a kilátás.
Halacska 1234 | 2010.11.15. 22:24:09Tök smán kiállnék énis =D

The Blocks Cometh - milyen magasra jutsz?
Lorand | 2010.11.08. 23:35:18csaltal:P

Kobi Levi cipő designjai
vajalja | 2010.10.13. 19:30:24abban a csúzlis valamiben csak egyszer lépjen félre a szerencsétlen :D csak egyszer...

Cipők első randira :D
BusKeyCome | 2010.10.10. 11:30:41Ésss helyben futás sarokemeléssel! Még magasabbra a sarkakat! :D

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a törpeegér, Európa legkisebb rágcsáló emlőse. Nem földalatti lyukakban laknak, mint rokonaik, hanem a magasban, a sűrű bozótokban, nádasokban építenek fészket maguknak. Elképesztően ügyes akrobaták, nádról nádra ugrálnak, és a mutatvány közben farkukkal is kapaszkodnak: rácsavarják a nádszálra vagy ágra, és úgy ereszkednek le.
fatproduction | 2010.09.29. 19:29:03Világbajnok rúdtáncos egér ;)

Ideális munkahely: jó levegő, gyönyörű kilátás, a felhők felett mindig süt a nap...
izébigyó | 2010.11.05. 10:14:49www.dailymail.co.uk/home/moslive/article-1324172/The-world-wind-farm.html










http://verydemotivational.memebase.com/2010/10/04/demotivational-posters-smartphones/