
Rendőrségi felvétel arról a drogbanda elfogásról, amely után a cigányok megtámadták a rendőrőrsöt és a TASZ elkezdett fajvédeni....

- Haver, szerinted meddig száll ez a gumi?
- Tököm tudja!turbo5 | 2012.09.11. 10:05:48:D

„Centrivel társalogni olyan volt, mint hörhajós-kiképzésen részt venni. Enyhén fájdalmas, de leginkább szórakoztató.”
Nusihusi | 2012.09.03. 23:03:34És majd utána jön a róka:)

Ezek fájtak az olimpián.
bungle | 2012.08.22. 16:45:22LOL! :D

Ezek fájtak júliusban...
suncaa | 2012.07.28. 15:50:409:36-nál én videóztam :))

A bolgár sportoló így nyilatkozott a 100 méteres ffi síkfutás elődöntője után:
Szancso | 2012.07.05. 21:46:18Együtt érzek veled!
Egyszer nekem is kiment.Igaz akkor csak mínusz 10 fok volt. :)

Ha a lustaság fájna...
brier | 2012.06.15. 10:09:06áááh ez most fájt -.-

Tetoválástalanítás
termi-nator | 2012.06.07. 12:21:05majd ha legközelebb megnézed:
le lehet tekerni a hangerőt :D

Joel Sartore által készített igényes felvétel, mely felhívja figyelmünket a Föld biológiai sokféleségének rohamos pusztulásáról.
justil | 2012.05.20. 23:33:02Hát épp ez az, és egy csomó embernek meg az jön le, hogy jaj szegény malacok meg bocik, akkor legyünk vegák, és problem solved.

Ezek fájtak áprilisban...
Cableguy | 2012.05.05. 20:49:40nekem ezeknél csak az hiányzik:
-orvosi látlelet / orvosi számla.
-károk helyreállításának költsége.
az a baj az ilyen videókkal hogy ugyan jókat röhögünk de pár majom ezeket újra megcsinálja és újabb bakik jönnek esetleg komoly balesetek. szerintem ezeknek a poénkodásoknak a tizede nem kerül fel a netre és 1-1 elrettentős sem ártana.










"Az a szokás - nálunk cigányoknál - hogy a hozzátartozót kinn megvárjuk kisebb csoportba.."
SZOKÁS...akkor szerintem nekem most nincs több kérdésem.