
Gratulálok, uram, ön terhes!
Az eddigi legfejlettebb terhességszimulátort egy fiatal japán professzor építette férfitársainak, hogy növelje empátiájukat a várandós nőkkel szemben.kicsicece | 2013.02.24. 16:29:31azért ennyire nem kell egyenjogúság :D
Ezek a nők már semminek nem tudnak örülni?! ;)
bungle | 2013.02.20. 14:19:26Tényleg, ez anno sokaknak tetszett...
www.ize.hu/comments.php?post_id=17566

Audi A7 - a szőke nők sofőre? ;)
bungle | 2013.01.30. 11:10:57lb7-nek (és más Audi rajongóknak):
www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2263896/Audis-swarm-tail-lights-OLED-technology-reacts-movement-car-tell-drivers-youre-doing.html

„Meglepetés - nőknek szól!” ;)
Nusihusi | 2013.01.16. 23:24:03A gyertya előbb fújt:D

Már a hajókat is vezethetik nők? ;)
Cableguy | 2013.01.14. 06:45:36Áááááááá csak Orbánék mintájára visszavezetik a rokkant nyugdíjasokat külföldön is a munka "világába".
Íg lett egy vak a radarkezelő, egy béna a fedélzetmester, és egy amputált végtaggal élő a kormányos.

NA EZT MOST FEJEZZÉTEK BE DE AZONNAL!
Rejtő | 2012.12.24. 08:15:12ezt a szöveget olvasni kell?

Azok a szempillák! :D Kettőt pislog és kész a szélvihar (amiket úgyis nőkről neveznek el, javaslom a következő magyar tornádót nevezzék el Tüncikének!)
Az „ügy” hátterében az áll, hogy Kiszel Tüncike megsértődött Puzsér Robika fikkantására (2:05-től), az RTL Klub nagy örömére, akinek legalább most van miről „riportot” készítenie.bungle | 2014.06.20. 13:41:45Vigyázat, vizuális környezetszennyezés következik, óvatosan a szemekkel!
www.hir24.hu/bulvar/2014/06/18/hupsz-majdnem-kibuggyant-kiszel-tunde-melle/

Nők és az evolúció? ;)
Szancso | 2012.11.26. 19:09:41Nem mindegyik "szőrt":
http://www.youtube.com/watch?v=4wBlpm0HQ2I&feature=related
;)

7 ok, amiért nincs barátnőm
„6. Internet…na, az egy igazi pöcegödör. Lássuk csak, körülbelül 60%-ban olyan nők regisztrálnak, akiknek az életben is alig van esélyük párt találni. 20%-ban masszőrlányok vagy prostik, 10%-ban totális agyhalottak, beképzeltek és önimádók. 10%-ban lehetnek azok a lányok, akikkel érdemes foglalkozni, de mivel az összes regisztrált férfi a kegyeiket keresi, ezért alig van esély a kommunikációra. Többnyire áldozatul esnek valami jóképű lyukvadásznak, és a rossz tapasztalatok miatt törlik magukat.”bungle | 2013.02.24. 13:18:46http://velvet.hu/blogok/randi/2013/02/23/kurvatol_meg_nem_kaptam_nemi_bajt_baratnotol_ketszer_is/

Talán csak a nőknek van joga feszes trikókban meg nadrágokban járni? ;)
fgyik | 2012.10.26. 20:11:00Ez a világ rendje. A férfiak nyíltan a nők lopva figyelik a másik nemet. Még jó,hogy érdeklődnek irántunk. Jót nevettem.A tapasztaltabb korosztályon főleg.









