Szokott az ember galambot eregetni, de ez messze felülmúlja azt a "mutatványt". ;)
brier | 2011.03.09. 10:09:23bámulatos o.O nem is érdekel hogy hogy csinálja nézni jóA mai napi cukizé: libasorban kutyagolás. :)
+ bónusz videó.Ez a rövidfilm a tudomány mai állása szerint ismert világot mutatja be. A szatellitek, holdak, bolygók, csillagok és galaxisok megjelenítése a csillagászati mérések, megfigyelések alapján meghatározott, valós elhelyezkedésüket és méretarányukat mutatja.
Az ember csak egy kis porszem egy porszemen a homokviharban...
Azért hihetetlen, meddig "ellátunk". :Drobi0000016 | 2011.06.22. 00:36:15Szerintem ha az időt nem számoljuk dimenziónak, és létezik egy 4. térbeli dimenzió akkor annak mi részei vagyünk. mivel minden alacsonyabb dimenzió is része a felette állónak.de az elég abszurd hogy húzunk 1 merőleges vektort térbeli vektorokra, és ahogy a vonalból kijött a sík úgy megkapjuk a 4. dimenziót.. és még húzgáljuk a vektorokat akkor csak úgy záporoznak a terek, amiket nem tudunk elképzelni, max a 3dimenziós térbeli világunk kicsit komplikáltabb másolataként.Vajon van szükség a 4. dimenzióra? a tér összekapcsolódik az idővel..ez világos, mert van múlás (valószínű hogy egyirányű vektor vissza semmiképp).. de az idő nem eggyenlő a térrel így szerintem ha képesek lennénk létetni a 4.dik dimenzióban ami szerintem kizárt akkor is maximum a térben tudnánk másképpen mozongi, de semmiképpen sem az időben,elgondolásom szerint csak egy 4dimenziós lény lenne képes megjeleníteni minket a 4.dik dimenzióban.. így kár is a vesződésért... valami más módszer kell az időutazásra és a térugrásra..meghallgatnék néhány jó elgondolást.pl időutazás az nagyon egyszerű, bárki képes rá. előre felé csak úgy hogy vársz.. sokat nem lehet de ez is valami.. vissza meg hogy kinézel az évre és tudod hogy amit látsz az tobb millió éves.. de ha fénysebességgel utazol.. akkor még mindig előrefelé mész az időben.. és nem hátra.. mert mire odaérsz addigra pont a jelenben leszel.. gyorsabb utazás lenne érdekes..na írjatok.
Bűvész vidra - figyeljétek a kezét, mert csal! :D
Tooni | 2011.01.21. 11:19:30Ha nincs keze és nem volt mit figyelned, nem is csalt. Tehát akinek nincs keze, becsületes.
Szédítő mutatványok ;)
ogre43 | 2010.12.30. 10:51:12Wazz... tegnap előszilvesztereztünk, kettőig nem látok, kajak eltelt egy kis idő, mire rájöttem, hogy nem valami specíliás rúdgyakorlat...
Úgy gondolom, hogy ezt a mutatványt Damien Walters sokkal jobban csinálja. ;D
piton78 | 2011.01.05. 12:36:26szerintem jóvót!
Hajmeresztő mutatvány a távvezetéken - ha kevés benned a feszültség, fent még kaphatsz belőle. ;)
benito89 | 2010.12.18. 17:19:17Igen, igazad van, hogy a fázis feszültséget kell nézni a vonali helyett. Siettem, és nem gondoltam át:D Viszont a páratartalomhoz visszatérve, állítólag úgy van, hogy a levegő páratartalma csökkenti az ionizálás hatásosságát, ezért lesz nagyobb az átütési szilárdság. Emellett még szerintem a 20 kV/cm adat egyenfeszültségre van megadva, váltakozó feszültségnél ugyanakkora átívelési távolsághoz nagyobb térerősség kell. (persze még sok tényező befolyásolja a dolgot, de annyira ne menjünk bele).
Igen szép mutatvány... a végét még kicsit gyakorolni kell.
hgabi00 | 2010.12.12. 23:02:19Szívesen lennék én is ilyen béna. :))
Az "antigravitációs víz" mutatvány.
Ha nem jössz rá egyedül a megoldásra, itt megtalálod a trükk megfejtését.Swordfish | 2010.12.12. 13:46:41Ez igaz, de ha túl nagy a víz külső levegővel érintkező felülete, akkor hiába a túloldali "vákuum". Nincs akkora felületi feszültség, ami egyben tartaná a víz felületét, a levegő beszökik, a nyomás kiegyenlítődik, a víz pedig kifolyik.
Még vastagabb szívószállal is simán működik, ott a víz tömege is csekély. A szájára helyezett műanyag/papír lap segít egyben tartani a felületet.
- Utolsó simítások a Kenyai Légierő legelső csúcstechnikás vadászgépén. Ha sikeres lesz a felszállás és egyben fog landolni, akár megkezdődhet a modell sorozatgyártása a nagy érdeklődést mutató világpiacra.Purple | 2010.10.17. 19:43:58:DDDDD