
Ideális kutya lusta gazdiknak ;)
MADve | 2011.10.17. 00:46:55forever alone
"Óóó, én ezt fél lábon is megcsinálom!" ;)
blackmumus | 2011.09.28. 19:34:43vagy valami olajjal :P

A 85 éves nénike azt nyilatkozta, hogy véletlenül a gázra lépett a fék helyett. :/
brier | 2011.09.22. 08:49:04az még jobb...az full egy helyben maradt XD
megnéztem volna a folytatást hogy mi történik ezután...
-mami ki száll
-bocsi bocsi
-biztosito fizet
-vagy nem
-mami haza megy ...vagy nem
-takaritó brigád egyetlen szava: WTF
XD

Vigyázz, hová lépsz! ;)
Sörfi | 2011.09.14. 21:35:15lápi lidérc!!!

Töltényekből és egyéb szerkentyűkből készült kis robotszerű bogárkák.
BusKeyCome | 2011.09.09. 08:58:58Magas volt a labda, kérem. Nagyon magas. :)

Lopjál ékszert 10 lépésből jól.
Cableguy | 2011.09.04. 12:59:08"Az aktív parkolást segítő rendszer minek kell egy tök üres parkolóhoz?!"
Az aktív parkolást segítő rendszerrel sem tud az parkolni aki amúgy sem tud vezetni.
http://img1.indafoto.hu/9/1/70041_c31ec9d47ab7ad062fe775d3a2ca0a37/4965011_81b7c19ed24edf0b20621d289517db15_m.jpg

Rob Spence, az Eyeborg
Ravennë | 2014.02.17. 15:50:03Beküldő: norbertvincze
http://www.youtube.com/watch?v=_2qPWc32LS8
Szöveg: "Robiszem megérkezett :)"
(Ide már korábban is :))

Te mit választanál: a lépcsőt vagy a csúszdát?
Cöccenet | 2011.07.29. 13:31:59Ilyen van Győrben ETO Parkban. Csak hosszabb.
http://www.youtube.com/watch?v=WlUnbO4JqUM

Algák lepték el Kína partjait Quingdao-nál (de már Franciaországban Bretagne partjait is).
BusKeyCome | 2011.07.26. 20:55:39Ez meg mi? Csak nem egy taknyos bálna fújta bele az orrát a vízbe? :)

Mai ismeretterjesztő rovatunkban ez az átlátszó kis izébizé. :)
Enechuel | 2011.07.20. 19:03:02áhhh de megsimogatnám *-*









