
A robbantások szépsége

Újabb látványos szupercellát filmeztek le, ezúttal Newcastle mellett.

Enra ismételten elkalauzol látványos vizuállat világába :)

33 ínyencség, nem csak férfiaknak! ;)
Cintu | 2014.05.14. 23:46:482 hang nagyon hiányzik:
1. Lexus LFA
2. Pagani Zonda

Gustavo Ollita varázslata :)
norbertvincze | 2014.05.06. 05:32:26sirály:)

David Blaine rendkívül látványos trükkjei (vagy inkább már-már „csodái”) hírességekkel.
justil | 2014.04.29. 23:57:06Fú, én imádom az ilyeneket, ugyanakkor full hülye vagyok hozzá...még csak a harmadánál járok kb, de egyik trükk megoldását sem értem :) Viszont remekül szórakozok!

Soyela Shafer hullahopp előadása a tengerparton
7sleeper | 2014.04.26. 16:48:03van az a vicc a gátfutónő pinájáról
na ez ugyanaz
csak közben a YMCA-t kell mutogatni :-)

Főzés - ahogy még nem láttad!
velo | 2014.04.23. 22:11:44te hányszor dugtad már hóba?

Ahol még ember nem járt - egy drónra szerelt kamerával készült látványos videó Alaszka jégbarlangjairól
sergi | 2014.03.29. 18:57:33Múlt héten itt túrázgattam,nem nagy szám, csúszkáltam kettőt aztán hazamentem.Jobban szeretek a kolumbiai dzsungelben szám háborúzni.

Viharfelhő Dallas felett
RT/TURBO | 2014.03.29. 22:30:31Lófaszt...ez ma volt Kiskunlacházán mikor a dízelek indultak.










Ízlés dolga. És nemcsak. Attól is függ, milyen szempontból nézzük. Tegyük fel, hogy nem terrorista akcióról van szó.
Néha muszály lerombolni egy mára már megszűnt gyár kéményét. Időközben a 80 m magas téglakolosszus körül épületek nőttek a földből.
Felrobbantani, az semmi. De úgy robbantani, hogy a környezetben ne essen kár... Na, ahoz már érteni kell!