
Még egy kis Halloween: Creepy Pong
Pocok | 2007.11.03. 13:18:55Nekem is csal a gép... :( Egyszerűen nem tudom megverni a csontvázat, mert mindenre out-ot ír ki, bezzeg a csonti bárhonnan és bármikor visszaütheti.. :@
Undead Smackdown
Halloweenre gémizé
Bazsee | 2007.11.03. 12:15:33Ez de retek... :s

Ha még nem lenne eleged Halloweenből meg a tökökből... ;)
(aki esetleg faragott tököt, az berakhatna képet a kommentekbe linkelve!)Maccoyi | 2010.10.30. 11:11:56Rókatökök :D
http://coedmagazine.com/2010/10/13/76-halloween-pumpkins-puking/

Rémjóbarátok (Horror Friends)
Ajánlom ezt mindenkinek Halloweenre (kis angol tudás nem árt)...Killex | 2007.11.02. 11:10:05elmebeteg aki kitalálta de nagyon jól tette:D
az uccsó kádas jelenet tényleg odaver:P:P:D

Japánban is ünneplik a Halloweent...
Lilu__cica | 2007.11.03. 14:25:40Ezek tökjók!

Íme a mai büntetés! :D
Lilly baba - Halló nagypapiCRaPtRaSH | 2008.07.14. 12:12:31pedig olyan jó bünti lett volna belőle! és holmarad a rendelés:D

Azt hallottam, a Volánbusz hamarosan bevezeti ezt a típust a Budapest-Karancslapujtő járaton... ;)
petya.p | 2007.10.07. 11:35:58Miért ti nem ilyen busszal jártok??

Mai ismeretterjesztő rovatunkban dzserboa, az egyiptomi ugróegér.

Jelmez ötlet Halloween-re: fej nélküli Maria Antoinette :)
anon | 2007.09.18. 17:02:14Az ötlet jó de túl munkaigényes.
Bár ilyen jó jelmezért venném a fáradtságot.

Biztos sokan hallottak már a Pentagon támadásáról szóló összeesküvés-elméletről. Te mit gondolsz róla?
bungle | 2013.02.16. 11:31:53norbertvincze küldte (2007-es videó):
URL: http://www.youtube.com/watch?v=paWiZ2Y8fRg
Szöveg: "A Pentagon egyik kamerája képén a harmadik repülőgép látható amely becsapódott szeptember 11.-én a Pentagonba."









