
Ebben a szituban te mit csinálnál? Ja, semmit.. :-D

Erős véleménynyilvánítás

Ezekbe a kölykökbe nem érdemes belekötni

Óriási víznyelő Bankokban
Érdemes erős hátraarcot csinálni...
Csak óvatosan az erőlködéssel

Furcsa barátság, de legalább az erőviszonyok egyenlőek

Állati erő, állati harcok

Kathi Béla - a nap, amikor Magyarország elvesztette legerősebb emberét

Egységben az erő: Találkozott a két legenda

Egyszerű fekvőtámasz ebéd utánra









