
Egy kis fürdősó, aztán a 911, majd a következő lépés a videóban :D
(türelmetlenek tekerjenek 1:00-ra)
Az USA titkolja, Oroszország viszont lépni akar. (Lehet, hogy Pataky Atisnak igaza lesz?)
bungle | 2013.03.05. 15:38:34www.rtlklub.hu/musorok/fokusz/videok/199177
Mekkora FAIL, hogy a Fikusz komoly tényként közli Medvegyev viccelődését (03:30-tól)... ostoba retekklub.

Az első lépések ;)
eospower | 2013.01.27. 21:20:30Ez az, hogy az embereket, főleg a nőket, gyerekekkel lehet rávezetni dolgokra a leghatékonyabban, mert borzasztóan szeretik a gyerekeket, és hát ha már a kisbaba ezt csinálaj, akkor ez valami kurvajó lehet. Szóval szerintem ez a gangnam tényleg gáz, és a legrosszabb az, hogy így népszerűsítik.
Megvan a tökéletesen folyadékálló felület - az olajakat, savakat, és egyéb, például biológiai veszélyt jelentő folyadékot is lepergeti magáról.Szancso | 2013.01.20. 13:59:01:DD

Parkolás ukrán módra
Botos Vendel | 2013.01.09. 01:31:53fordítva... meg lehuzodot vona a kamerás....

Ha rövid a lábad, ne kínlódj a lépéssel,
ugrálj a lépcsőn, hamarabb célt érsz el. :)
Melyik barom építette lejtőre a házat? ;)
+ bonus videó: Bortúra... izé.. tortúra!
Szökés egy chicagoi börtönből
Tooni | 2012.12.21. 03:20:17Eltartott egy ideig megszámolni az emeleteket, mert le kellett vesse hozzá a cipőt (szandált) és a zoknit. Kellettek a számoláshoz a lábujjai is ^^ :P

Birodalmi lépegetős hógömb

Trotify - a csattogós lepke utángondolása
Anthraxia | 2012.11.27. 13:35:09Gyalog Galopp - Monty Phyton film
Ebben a filmben volt először látható ez a fajta ló imitálás, nem elég, hogy egy vígjáték, de nem is volt más választásuk, hogy így játsszák el a filmet, mert végül kiderült, hogy nincs megfelelő kötségvetésük hogy lovakat is béreljenek a filmhez így muszáj volt valamit kitalálni a helyükre.
http://youtu.be/tLrOjszO6Lo?t=3m54s










Basszus, jut eszembe, mennyi fürdősót elpazaroltam már arra, hogy a vízbe tegyem.