
Monitora megóvása érdekében kérjük jobbra, esetleg balra köpködjenek!
"Ennyi közhelyet sem hallottam még 3 percbe sűrítve."
Szexi Halloween jelmezek.
metaljesus | 2008.11.02. 08:13:00behozni?? nálad talán a napokban kopogtattak kiskölkök hogy "csokit vagy csalunk?" :D

"El Dia de los Muertos", avagy halottak napja Mexikóban.
latzee | 2008.11.02. 17:09:17igazad van kat.. más kultúra más életvitel más felfogás...

Csinálj töklámpást jól!
Sakura960515 | 2008.11.22. 21:49:22nagyon Jó

Halloween torták
Encse | 2008.11.01. 22:44:38Hát nem semmi miket ki nem találnak! Bár valószínűleg nem lenne gusztusom megkóstolni ezeket!:-S

Tökös Predator ;)
bungle | 2010.10.14. 10:46:22cancer1 küldte:
Incredible Pumpkin Carvings
http://damncoolpics.blogspot.com/2010/10/incredible-pumpkin-carvings.html

Ha Halloween, akkor már menetrendeszerűen érkezik a Saw. Most épp az 5. rész.
"Nem fogod elhinni hogyan végződik" - ígéri az egyik plakát, míg egy másikon álarcként látható Jigsaw.Mr.T. | 2009.11.29. 13:25:04Hello Bungle... I wanna to play a game...
http://www.youtube.com/watch?v=0s0gbbfQkxU
:DD

Tomii - Nézem a szemed
Magasfokú költészet:
"Jó ez így, hisz a basszus szétfeszít,
Arrébb csúszok mert egy csaj a fülembe visít"
Aki szeretné a hallójáratait terrorizálni és a maradék agysejtjeit feláldozni, annak még egy kis repeta: Hajnali 4 ill. Rengeteg titok
Dieselboy | 2010.10.26. 23:42:55Nem tudom minek erőlteti ez a hülyegyerek...

SOHA ne ijessz meg egy feketét!
Ez a másik videó is azt bizonyítja. :)Laci | 2008.05.15. 10:11:07Nyugodj békében

2008. irodalom érettségi. Szerintem elég izés lett, várom a véleményeket. Tulajdonképpen jó megismerni Ancsel Évát, Petelei Istvánt és Vas Istvánt, de utóbbi kivételével még a nevüket sem hallottam, és a reakciók szerint a diákok 90%-a sem. A tananyagban sem szerepelnek, mint ahogy pl. a számtalan nyelven sikert arató Márai vagy Wass sem.
És vigyázat! Nem dühöngeni, politizálni, vagy anyukákat emlegetni, csak a véleményetek érdekelne!Nicholai | 2008.05.07. 18:30:30töriből mindent ki lehet nézni a forrásokból....ipari forradlaom....II. világháború....államalapítás...remélem 4-es lesz mert a kis feladatokből biztos rontottam...










A hangja tiszta a srácnak a szöveg olyan mint amilyennek lennie kell! Ezt lehet szerewtni és nem szeretni! Én sem bírom az ilyen butuska dalszövegeket, de ettől még nem gáz! Ha valaki jobbat tud töltse fel, szívesen meghallgatjuk!