
Daniló 6 éves!!!
Esztergomi Bandi fiának szülinapi bulija
(Esetleg tudja valaki közületek, hogy ki ez az Esztergomi Bandi? Hiába kerestem rá mindenhol, csak az ehhez hasonló lakodalmakról, keresztelőkről és bulikról találtam cikkeket.)
Monsanto. Ugye ismerjük a varázslatos RoundUp vegyszerét? A cég ügyvédje állítja, hogy biztonságos az emberi fogyasztásra is, annyira veszélytelen.
Ezt be is bizonyítja a következő felvételen.
Romániai burleszk... izé... szökés :)
Egy rendőr két fogvatartottat kísért a bíróságtól a rabszállító kocsihoz. Míg az egyik rab a falon átugrott, a másik egyszerűen kisétált a kapun, amit a rendőr azért nyitott ki, hogy az első után fusson.vater85 | 2015.03.26. 21:47:27including the cleaning lady, armed with a broom :D

Azt gondoltam vannak kicsúszott szerencsétlenségek.
De azt nem gondoltam hogy vannak, akik ezt nem képesek felfogni és még csinálják tovább...
(A fő mondanivaló pedig: 2:05-2:07)lilaflexninja | 2015.03.23. 07:47:17Ennek a finn debil punkzenekarban lenne a helye. Vagy se.

Nemrég volt téma, hogy van-e értelme forgalomlassító demonstrációknak. Tegnapelőtt még a taxisok is hőbörögtek, hogy tüntetők egy csoportja lezárta a Lánchidat, tegnap már ők demonstráltak az Uber - amiről már szintén volt itt post - hétvégi ingyenes akciója miatt. Ennél jobb reklámot talán nem is kaphatott volna az Uber, én legalábbis biztos nem hallottam volna a ma kezdődő hétvégi ingyenút-akciójukról, amiben tíz ingyenfuvart ígérnek mindenkinek.
Ti kipróbáltátok már az Ubert ill. tervezitek, hogy kipróbáljátok a jövőben vagy akár most hétvégén?bungle | 2015.08.24. 08:00:32http://index.hu/gazdasag/2015/08/24/halomra_buntetik_az_uber_soforjeit/

Szívesen, Csaba!
bungle | 2015.09.08. 10:02:14lb7 küldte:
URL: http://24.hu/kozelet/2015/09/07/lemondott-hende-csaba/
Szöveg: "Az évszázad kommentje :D"
(értette ezt a "Jajj ,most mi lesz velünk,lemondott a miniszter ,aki még a távcső kupakján is átlátott. :)" kommentre)

Ööööö... lehet körülöttük vannak tükrök, de hogy előttük nincs, az tuti! :D
termi-nator | 2015.03.14. 13:32:19ha bohócorra lenne megtapsolnád
A LEGO lehetővé teszi, hogy bárki beküldjön terveket. Ezek aztán kikerülnek oldalra és ha elég (10000) támogatót szereznek, akkor akár hivatalos készlet is lehet belőlük. Szerintem a mi Parlamentünknek is ott helye a Lego Építészti sorozatában az amerikai Fehér Ház vagy a párizsi Eiffel torony mellet.
Ha te is így gondolod, akkor kérlek regisztrálj és szavazz!Szancso | 2015.03.13. 19:49:52A Parlamenttel egy baj van, a LEGO-ból hiányzik az L...

Hajmeresztő üzenetben fenyegetik Orbán hívei a váci gimnázium diákjait
„Kezdeményezzük az iskolai vezetőség és a 18. életévet betöltött hallgatók nevelő célú behívását a Polgári Védelem egységeibe egyúttal jelezzük, hogy minden erőnkkel azon leszünk, hogy az iskola diákjai ne nyerjenek felvételt egy felsőoktatási intézménybe sem amennyiben szót fogadnak a tantestület utasításának és távol maradnak a Budapestre meghirdetett ünnepségsorozattól.”
„Az ünnepségsorozatnak semmilyen politikai színezete nincs. (...) A szerencsés sors úgy hozta, hogy immáron ötödik éve Orbán Viktor az ország miniszterelnöke”
:-D
Itt olvasható eredetiben a Jövő Genrációja Egyesület felhívása.
Csatlakoztak hozzá: Péleusz Oktatási központ CÖF klub valamint a Milla és az Együtt 2014 oldalairól kitiltottak facebook közössége (LOL ezdearanyos :-)) is.tjunior | 2015.03.18. 13:09:17Akkor ha vizet iszok kannibál vagyok?

Mai cukizé: Misty, a yorkie minden tőle telhetőt megtesz azért, hogy egyéves kisgazdája meg ne fázzon! :)
csaty | 2015.03.11. 22:39:27Az én yorkshire keverékem is épp most ássa ki a hagymáim ,rég eldugott falatok után kutatva ,nem kis örömömre ...
Épp így ássa el a tartalékait , de érdekes ,hogy olyankor mintha valami transz állapotban lenne , sem nem lát sem nem
hall .










-'a legtöbb dologban gyökeresen eltérő a véleményünk'
-'Ugye mondtam h sok dologban egyetértünk?' - 'ki vitatta?'
Csak az én értelmezésemben ha azt mondom h sok dologban egyetértünk az ellentétes azzal amikor azt mondjuk h a legtöbb dologban nem értünk egyet.
/Megint a szavakon lovagolunk. Nem vagyunk mi kissé túl arrogánsak? :-) /