225 ezer dolláros (~41M Ft) parkolóhely New Yorkban. Még a hülyének is megéri! :D
A tulaj mondjuk jól járt vele, 90e $-ért vette 2 éve, 3 hónapra rá már 150e $-t ajánlottak érte...LittleDeejay | 2007.08.06. 09:54:05Ez sajnos igaz. Max a külvárosban kapsz egy garázst. Belváros az annyira fullon van, hogy jah :D De hát ez New York. Mi egyszerű magyarok el sem tudjuk képzelni, hogy ott milyen világ van. Budapesthez lehetne hasonlítani, csak sokkal "tömörebb", és "gigantikusabb" :D Akinek ez kell, az költözzön oda
Aligátor szobor New York-ban
Nico | 2007.04.23. 15:24:06Nálunk ilyet nem lehetne kiállítani,mert megkopasztanák a színesfém "gyűjtők"!:)

Jordan Matter Photography - egy csepp New Yorkból
Élien | 2006.12.01. 17:34:28Nyújork , Nyújork ! J.M. tényleg elkapja a város és az emberek pillanatait ,de gyanítom nem ebből él . Néhány modelje , kimondottan "kidolgozott testével", tőle indult a világhírnév felé ! :)









