
After Dark film stúdió, és horror fesztivál rendezők
A fesztivál minden évben a Halloween előtti héten zajlik. Horrorra, sci-fi-re, fantasyra és egyéb rokon műfajokra szakosodott. A filmek Észak-Amerikából, Európából és Ázsiából érekeznek. A díjakat a közönség szavazza meg.
A fesztivál szlogenje: "Truly out of this world."
A fesztivál honlapja
Az oldalon 9 nagyszerű horror/krimi/thriller film honlapja/Imdb linkje tekinthető meg (bocs, hogy nem posztolom a maradék 8-at külön-külön, egy volt már).
3 másik linken meg találtok még 8 filmet amiért érdemes meghalni. (Ezekért is bocs.)
Ezen fesztiválon mutatták be a Pillangóhatás harmadik részét, aminek magyar vetítési időpontja még nincs.izébigyó | 2009.07.21. 14:05:45Én is láttam már rég, a 2-nél tényleg jobb, de ettől még nekem kiszámítható és erőltetett volt...
Az Ikarus BZMOT 601-es sínbusz olyan, mint a Chokito. Ronda és finom. Ráaádsul a miénk, mégsem hallottam róla soha korábban.
te.sas! | 2009.06.16. 20:57:01gondolom ismeritek Ikarosz történetét a görög mitológiából...szárnyalás egyre magasabbra, és magasabbra, aztán az elég gyors zuhanórepülés...agy kell vigyázni a név és embléma kiválasztásával...ez csak úgy eszembe jutott:P

Kalányos Kevincostner, Mocsel MacLeod és Ruzsa Winnetou - cigónevek Háromszéken.
Ha hallottál hasonló "érdekes" nevekről a környezetben, oszd meg a kommentekben! :)FlaW | 2009.07.08. 21:54:05nem tudom írták-e ezeket,de ezt a kettőt egy nap alatt gyűjtöttem:
edzőteremben egy gratuláló nyomtatott papír Hamburger Máténak fekvenyomóversenyért:)
és Győrben az utcán egy kirakatban egy tablón a csaj neve Csillag Virág:D
mindkettőről képem is van:)

5 szürreális film, amiről még valószínű hallani se hallottatok... :)
Chartreuse | 2009.04.15. 19:27:21jah, ki az aki Dunaszentbenedekröl jött? :P

Tárgyaink története
A pár nappal ezelőtti videó eszembe juttatta ezt a valamivel érdekesebb és kézenfoghatóbb videót, noha Amerika-orientált, nagyon ajánlom mindenkinek, mutassátok meg másnak is.Tessék elgondolkozni a látottakon s hallottakon. Köszönöm a bolygónk nevében is.
(bocsánat a szegényes minőségért és láma post szövegért)Erunder | 2009.03.10. 11:07:03Halál, űr (bár az már nem sokáig, sőt lehet h már most is elég szennyezett hisz már ott is megvetette a lábát az ember), esetleg elmenekülhetsz még a képzeletedbe (sajnos ez a verzió az ép elméd megbomlásával és diliházzal jár). :D

Egy jelmez ötlet farsangra. :)
közlegény | 2009.02.27. 09:10:45Ha kicsit van bukéja még autentikusabb, nem kell kimosni :)

Halló... Kívánságműsor? Szeretném kérni ennek a rendőrbácsinak Puff Daddy-től az " Elestem a motorommal " c. számot... :D
Tádi | 2009.02.03. 22:47:39mármint a LOL-t?:D Én sokáig nem tudtam mit jelent, aztán nem használtam, most meg már minek ;D.

Hallottak pár jó rendőrviccet...
sahinel | 2009.01.31. 16:17:19Hm ez az oldal fos IE-re van optimalizálva nem normális kódolású? Nem megy ff alatt, és köztudott hogy ff jobban követi a szabványokat mint IE. KB első oldal amin nem indul a video és nem ms media player-es. Elég nagy noob lehetett aki megcsinálta az oldalt ha egy országot akart vele elérni a neten.

Hallottál már a Joe-celláról?! Ha nem, akkor itt olvashatsz róla bőven!
Állítólag egyszerű összerakni és végleg megoldja az üzemanyag problémánkat!N-drew | 2010.03.24. 19:11:21Tudom, nekromanta vagyok, két éves cuccot élesztek fel, de:
Egyrészt nem tudom, hogy működik-e vagy sem. Nem próbáltam. Nyilván elsődleges megnézni, hogy a cuccba feccölt energia megtérül-e? Mert ha nem, akkor hiába nagy a felfedezés, ha senkinek nincs hasznára.
De a fontosabb kérdés, hogy ugyan, miért nem terjedt el, ha ekkora találmány? Nem kell egyből a zsugori pénzemberekre kenni mindent, bár valószínűleg ők sem repesnének az örömtől. Viszont..
Hány ember dolgozik ma a kőolaj és gázszármazékok előállításával kapcsolatos munkákban?
Kezdve ugye magával a kitermeléssel, a finomítással, egészen a benzinkutakig, és akkor nem is beszéltem rról, hogy egyéb energiahordozók is vannak, amiket ezzel ki lehetne váltani. Szerintem emberek millióiról van szó.
Most képzeljétek el, hogy a nagyvilág egyik pillanatról a másikra szinte átáll egy egészen más energiaforrásra. Nyilván az eszközök előállításához kell energia, de nem hiszem, hogy rövid időn belül nem lehetne megoldani.
Utána viszont mi lesz azokkal, akik nap mint nap azért dolgoztak, hogy energiát állítsanak elő?
Emberek milliói kerülnek az utcára. Meg kell szervezni az ő ellátásukat. Oké, hogy az energián spórolnak annyit, de ettől függetlenül munka fog nekik kelleni és megélhetés a jövőben... Vagy csak ők menjenek végleges szabadságra, mindenki más meg dolgozzon?
Érdemes tágabban is gondolkodni, nem csak azon, hogy működik vagy nem működik, bontó vagy nem bontó...
Szerintem.

2 pumpkins 1 cup :)
bungle | 2009.07.09. 18:24:15Köcsög multiplay.hu-sok lopják a játékokat a kapu.hu szerveréről... Most megszívták, módosítottam az egyik linket. :D
Kiváncsi vagyok, meddig lesz így fent: http://multiplay.hu/games.php?gameid=444 :D
(ez van a játék helyett: http://ajanlo.kapu.hu/jatekok/marokko.swf :)))









