Ha eleged van abból, hogy csak ezt hallod: Budapesten minden rossz, lepusztult és koszos. Szeretnéd megismerni, hogy mennyi minden érdekeset és szépet rejt ez a város, még olyanokat is, melyről eddig nem is tudtál? Szeretnéd tudni, hogy milyen belülről egy általad jól ismert épület? Akkor neked szól ez a blog!Timi21 | 2009.11.05. 13:17:50nekem a libegő a kedvencem ott nyugis és nem rohan senki és jó a levegő
Tökből kifaragott filmes gonosztevők.
(Vagy a legtökösebb gonosztevők? :D )Predator 0140 | 2009.11.02. 05:39:37az utolso a Predatoros az nagyon nagy:D

Halloween - Játékok ihlette töklámpák
Nusihusi | 2009.11.02. 16:04:47A posztkép a legjobb:)

Aki másnak vermet ás... :)
vizicsibe | 2009.11.02. 10:19:34Aki másnak gidri-gödri, maga bele bim-bam :)

Rendhagyó matek óra Halloween alkalmából. :)
Schabee | 2009.11.01. 13:08:38hát igen, ilyen tanárokkal kéne teli legyenek az iskolák

Itt meg egy szexi, hódító táncbemutató a vacsi utánra, egyenesen egy tökfejtől... :D
Nusihusi | 2009.11.01. 03:37:07XD Már attól szakadtam a röhögéstől, hogy megláttam a tököt a fejénXD

Vacsi ötlet Halloween estéjére. :)
Purple | 2009.11.01. 09:12:13te kitalálnál ebből? :)
http://funpic.hu/hu.picview.php?id=37124&c=-1&s=dd&p=2

Halloween Dog Parade 2009, avagy Szerencsétlenkéim part 5.
Asagrim | 2009.11.02. 06:41:01Erről van szó! Slimer mindent visz! xDD

- Anyu, anyu! Hogy kell fölvenni a gatyát?
- Tudod kisfiam: elöl sárga, hátul barna!"Beszabehu nadrág" jelmezbálokra.Nusihusi | 2009.10.11. 00:59:46XD Ezen szakadtam:) Kéne még 1 műhányás a kabátzsebbe, akkor lenne az igazi:P
Bizonyára hallottátok a hírt , miszerint a Disney felvásárolta a Marvel képregénykiadót. Egyesek már el is kezdték házasítani a két cég figuráit. Íme.kovacslacka | 2010.05.16. 11:30:01van még: http://fx.worth1000.com/contests/25163/marvel-disney-hybrids-2









