
Csak minden ötödik ember nem gyilkolna.
Ti hogy vagytok ezzel? :)naphtha08 | 2010.03.21. 02:54:03Már rég átfogalmazódott bennem az emberségesség fogalma, de ezt akkor is nehezen hiszem... Ha meg igaz akkor örülök, hogy itt a kisebbséget képviselem.
Úgy látszik, mindenből pénzt lehet csinálni, még "Vietnam Tom" szakállából is.
Habár a tél már véget ért, a hideg márciusi napokon még jól jöhet :Diw84u4t | 2010.03.17. 08:35:34Többfunkciós...takonyfogós...:)

És akkor mindenki együtt... :)
Erunder | 2010.03.09. 22:07:43Tényleg? Pont amikor ennyien kameráznak? :D

A Mindflex (egy agyhullámok által vezérelt játék) és egy elektromos sokkoló nagyszerű találkozása. ;)
Egy korábbi hasonló agyhullámos játék.Maki | 2010.03.09. 09:12:05A következő generációs játékhoz már balta kell?

Te mi mindent tudnál beletenni egy Nokia-dobozba?
Nusihusi | 2010.03.10. 22:02:54Ez fájt:D Bele tudnék rakni jó sok 1 vagy 2 forintost:D

Találtak "pár" (kb. 200) tankot az Urál hegységben. Nézzen mindenki körül otthon, hátha hiányzik egy (az enyém szerencsére megvan).
rezso | 2010.03.03. 01:57:36elég lenne a Felvidéken egy művelethez.

Szerelmes ölelés.
Én rendeltem belőle mindjárt 6 darabot, hátha elkapkodják.Greg46 | 2010.03.01. 15:41:02Tényleg komolyan gondoltad ezt? (Ne haragudj nem baszogatni akarlak) a szeretet már rég óta piacon van... nézz körül egy plaza-ban karácsony előtt... a Hajós fogalmazta ezt jól meg a Heti Hetesben... valahogy így volt... "mit nem mondtál ki egész évben azt most akciósan megveheted"
Ugyancsak hasonló: Valentin nap... Anyák napja... stb... Én anyámnak minden hétvégén viszek virágot pl... a páromnak kimutatom anyagi baromságok nélkül is hogy szeretem, egész évben:)
Sajnos srác a szeretet elég régóta piacon van amúgy....

A Királyi Palota egykor és ma
Az átépítés ilyen drasztikus voltát a háborús pusztulás mértéke önmagában nem indokolta. Sok minden megvolt még 1945-ben, ami mára eltűnt...balta | 2010.03.03. 14:27:59már csak azért se, "Mert ugye tudjuk hogy ez hova vezetett???"

Az 1950-es években Beljajev által elkezdett és még napjainkban is folyó kísérletek a vörös rókák ezüstös színű szibériai változatán igen érdekes eredményekhez vezettek, melyek alapján képet kaphatunk arról, hogy hogyan is történhetett annak idején a kutyák háziasítása, és már ennek kezdeti lépései milyen mélyreható változásokkal járhattak együtt.
Mindössze néhány generáció alatt, mindig csak a legszelídebb rókaegyedeket kiválasztva és azokat egymás közt pároztatva a szelídséggel párhuzamosan, mintegy annak melléktermékeként érdekes változások figyelhetők meg mind az állatok küllemét, mind a viselkedésüket illetően: a fülek lekonyultabbakká, a farok kunkoribbá, a pofa rövidebbé és kerekebbé, a bunda színezetében pedig egyre inkább tarkává válik, ezzel együtt az állatok egyre barátságosabbak és játékosabbak lesznek, a kutyákhoz hasonlóan kezdik csóválni a farkukat és hátrahúzni fülüket örömükben, miközben a hangjuk is mindinkább kutyaszerűvé válik.Nusihusi | 2010.02.26. 19:41:16Nagyon helyesek ezek az ezüst színű rókák:)

Blind Spot - a kamera mindent lát... vagy mégsem?









