A New York Times mintegy 3000 - 2003, és 2009 között történt - gyilkosságot helyezett el a városuk térképén. Jól jöhet, ha utazol. Bár ahogy nézegettem, nem kell nagyon félnünk, hacsak nem spanyol ajkúak, vagy feketék vagyunk. Brooklyn-t mindenesetre kerüljétek!Dubi | 2010.05.20. 18:31:05Na igen,áthuztam gyorsan az egeret a pöttyök felett és nem láttam mást csak azt hogy black male/hispanic male/ asian male. :D Egy két white -ot találtam az is biztos csak egy féltékenység végkifejlete lehetett:D Szóval nekünk fehéreknek nincs mitől tartanunk,NY-ban.
1945 szeptembere - a világháború végével Sztálin felismerve a kapitalista rezsim terjeszkedésének veszélyét kiadja tudósainak az utasítást: hozzanak létre egy harcost, amelyik fáradhatalan, nem eszik, nem alszik és komoly sérülések után is regenerálódik.
1946 - miután egy titkos bázison fémre cseréltek minden csontot az önkéntes testében, a katona elszabadul... Emlékeit elvesztve hosszasan vándorol a vadonban, míg nem 2010 márciusában aktiválódik a "hódítsd meg a világot" programja, és... jelentkezik az X-faktorba.Nas | 2010.05.19. 18:43:48Nagyon beteg. :D

Újabb YouTube sztár születik. (Szerintem jobb mint Justin Bieber.)
Ő Greyson Michael Chance. Mindössze még csak 12 éves, és hatodikos, de tehetsége kimagasló.
Ez a felvétel a "The Ellen DeGeneres Show"-ban készült. Ezzel a számmal lett úgymond híres a kis srác, de érdemes megnézni a többi videóját is. A Broken Hearts szerintem jobb.Mr.T. | 2011.03.02. 21:04:15Kolbi küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=_AU1yyy_At4
(Kolbi, köszi a linket, cseréltem a postban, amit küldtél meg beírtam ide kommentbe. - T.)

Gondolom mindenki rájött, hogy mi van a képen. Itt a felhasználói kézikönyv hozzá.
Nas | 2010.05.15. 00:36:43De vannak néha önként jelentkezők...

Szokásos reggeli rutin intézkedések, csak férfiaknak!! :))) Remélem mindenki így kezdi a napot...
(Avagy a sminkelő kislány után a sminkelő "kisfiú".)rameoner | 2010.05.12. 23:06:13Lacika szép, Lacika bájos,
csak az a baj, hogy kicsit lányos...

Mindig is szerettél volna szerepelni a Csillagok Háborújában? Itt az alkalom: Star Wars Starring You! a JibJab-től.
Rukitarin Moari | 2010.05.08. 14:29:24Én is vágom rég a jibjab-et, de nem postoltam én sem csak most az SW miatt. Kurva nagy, én kifizettem a full SW-packot.

Nem mindig jó ötlet a tömeg tetején szörfölni meg közéjük ugrani a színpadról. ;)
Kamikaze | 2010.05.07. 01:05:55Megse próbálnám, nem vagyok gyilkos.(130 kg)

Lottósorsolás Lengyelországban. Mindenki nyert, aki üres szelvénnyel fogadott? ;)
Nusihusi | 2010.05.06. 21:53:47Hogy pattognak már ki a golyók a gépből:D

Két nagyváros kalandjai Fújcival, a bohóccal
"- Ikrek vagytok, mi? - Azok. - Miért teremtett Isten belőletek kettőt?
- Mi történt, elvesztetted a cs*cseid a BlackJack asztalnál?
- Mi a neved? - Nicole. - Hány gyermeked van? Csak becsüld meg.
- Úgy tűnik vesztettél ma. Elvesztetted a fogaid.
- Jennifer? Inkább legyél Anna. Anna Rexia.
- Kár, hogy Ray Charles meghalt. Ő megb*szott volna.
- Idióták, ti mind pokolra akartok kerülni? Imádjátok Jézust, fogyatékosok!
- Zsidó vagy? - Az vagyok. - Hé, az orrod van akkora mint az enyém, mi?
- Mi a neved? Shanah, de bárhogy szólíthatsz. Oké, a R*banchoz mit szólsz?"Shifty | 2010.05.05. 14:32:02ez tényleg egy vicces bohóc :D
Aktuális nyereményjátékunkban kisorsolásra kerül egy Red Dead Redemption szoftver, amit az ÜberKonzol ajánlott fel. A nyertes választhat, hogy X360-ra vagy PS3-ra szeretné-e hazavinni nyereményét. Az AN-TEC Kft. jóvoltából három darab PC-s és három darab X360-as, exkluzív Splinter Cell: Conviction előrendelési csomagot vihetnek haza a szerencsések. A PC-s verziót rendhagyó módon nem kötjük válaszadáshoz és regisztrációhoz, mindössze Facebook csoportunkhoz kell csatlakoznotok. Bővebb infókat erre találtok! Sok sikert kíván a JÁTÉKOK.hu, az AN-TEC és az ÜberKonzol csapata.bungle | 2010.04.30. 16:06:13Ehh, tényleg... nem is figyeltem. Hát ez lett.









