
Házibulin mindenki ezeket pakolgatná :)

Az Oscar-díjas The Cove (Az öböl) című filmet titokban forgatták, azonban a filmet forgalmazó Unplugged tokiói irodája előtti tüntetések miatt törölni kényszerültek a bemutatót. A tiltakozók szerint az amerikai dokumentumfilm - amely arról szól, hogy a falusiak minden évben miként ejtenek el kétezer delfint - sérti a japánok büszkeségét.
bungle | 2014.09.17. 10:05:47http://okoanyu.blog.hu/2014/09/15/15_napja_all_a_delfinmeszarlas_japanban

Radoslav Zilinsky képei
Ezt a képet mindenképp nézzétek meg nagyobb verzióban!Kiscsuri | 2010.06.06. 23:17:36Nagyon tetszett nekem is a postkép jött be a legjobban :)!

Első alkalommal tett közzé részletes, nagy felbontású felvételeket az arizonai repülőgép-temetőként ismert katonai bázisról a Google Earth. A 10,5 négyzetkilométeres területen több mint 4200 kiszolgált katonai repülőt tárolnak, szinte mindegyik gép itt pihen, amelyet az USA légiereje a második világháború óta használt.
yoda_mester | 2010.06.09. 19:48:32Viszont a téren kívűl lehet látni növényzetet!
Jó tanács: Ha a mozgólépcső külső peremét akarod használni utazás céljából, akkor mindig vigyél magaddal egy olyan személyt, aki el is tud majd kapni. ;)Phaeton | 2010.06.04. 18:44:35Hát nevelési célzattal :-) De végül is nem muszáj elfenekelni, alkuképes vagyok a dologban :-P

- Hé ott jön a kamerás rész! Csináljunk mind valami vicceset!
- Oké!Nusihusi | 2010.06.01. 20:39:10Elég durva arcok vannakXD

A test melyet a felület "szolgáltat" természetesen háromdimenziós, kapott karakterünk tetszés szerint forgatható, körbejárható, az általunk feltöltött grafika (maga a tetoválás) bárhová elhelyezhető. Mindössze négy egyszerű lépésben - melyet a rólunk készült fotó feltöltésével kell kezdeni - létrehozhatjuk virtuális másunkat, tetoválással díszítve. Természetesen - hogy minden tökéletes legyen - ruházatunkat is magunk választhatjuk meg.
Hogyan használd:Hemi426 | 2010.05.31. 22:53:42Szívemből szóltál...

Kedves Barátunk!
Újra itt a nyár! :)
Mindenki sütögetheti a saját pecsenyéjét Tefal serpenyőben vagy asztali grillen. Az esti buliban pedig kötelező a tökéletes frizura. Válaszd valamelyik Rowenta hajszárítónkat vagy hajformázónkat!
Kedvezmények 20-55% között.
Jó vásárlást!
brands.hu.::JunKieEQ::. | 2010.05.25. 23:35:31Egy újszülöttnek minden vicc új... ;)
Bár nemrég hirdettünk meg egy fotópályázatot (ami még mindig tart és alig érkezett rá eddig kép, mi van, senkinek nem kell egy iPad?!?), most itt egy újabb, elsősorban azoknak, akik környezetében van háziállat: készíts házi kedvencedről (vagy egy ismerőséről, biztos van ilyen barát, szomszéd, stb.) egy fotót, amint épp Izél (na nem úgy ;)), vagyis az ize.hu-t nézi a számítógépen (látszódjon a monitoron az Izé!). A fenti képre kattintva láthatsz pár képet néhány számítógépes zseniről. ;) Persze ők nem épp az Izét nézik, de az ő gazdáik ezért nem is kaptak semmit, nálunk azonban a legjobb kép - amiről a kis házizsűrink dönt majd - nyertese egy 50.000 Ft értékű ajándékcsomaggal lesz gazdagabb, amiben könyvek és dvd-k találhatóak a Habostorta Kft. felajánlásában. A fotókat 2010 június 13., vasárnap éjfélig várjuk. Töltsétek fel valamilyen képmegosztóra és írjátok be a linket a kommentekbe! Manipulált képeket (pl. neten talált kép átszerkesztve, hogy a monitoron az ize.hu látható) nem fogadunk el, csak saját, eredeti állatkás képet! :)AsTanine | 2010.06.15. 10:57:43Áhh ne irigyeld, le se feküdtek...

Még mindig kemény dolog a tetoválás... Kész horror! :D
A videó folytatása. Nem lennék a szülőorvos helyében, ha a csajnak egyszer gyereke születik...andorka932 | 2010.06.13. 01:06:02ocsem,eloszor is minek kell a csajnak tetko,ha alacsony a fajdalomkuszobe (NEM BIRJA A FAJDALMAT)??? Hat ez rejtely,bar igaz ,hogy'meno" ,dehat megis.Bar nekem nincs,annyira azert megsem fajhat,mint ahogy a csaj csinalta.
Belese merek gondolni mien szar lehetett a TETOVALOMUVESZnek,ezt a sirast / orditast ,akar 1-2 oran at halgatni .
xdxdxd
Kemeny vidi,kossz ,hogy feletettetek










http://www.ize.hu/comments.php?post_id=15318