
Egy sarkantyús teknős napi sétája New Yorkban. :)
Nusihusi | 2009.04.13. 22:37:33Kíváncsi vagyok, mikor lesz kígyó, pók, vagy tigris sétáltatás:)
Audray Kawasaki
"Kawasaki mindössze két évig tanult festeni egy képzőművészeti iskolában New Yorkban, ahonnan végülis diploma és papírok nélkül távozott. Ma Los Angelesben él és alkot.
Kawasaki festményeit és grafikáit már önmagábán jellegzetessé teszi, hogy fapanelekre dolgozik (általában). Minden munkája mögött diszkréten érzékelhetjük a fa egyedülálló erezetét. Saját bevallása szerint a képeit ellentmondások építik fel: egyszerre hat rá a manga-kultúra és az Art Nouveau.
A honlapon van egy külön rész, ahol a vázlatfüzetének lapjai vannak feltéve, tök érdekes, hogy miből, hogyan alakul egy-egy kép, és ott a bizonyíték, hogy tud rendes arcokat, alakokat is rajzolni, csak éppen ő a sajátjait szereti."
Dyke | 2009.03.06. 19:21:03OK. Ezek szerint van kivétel... :)

Zöld álmok a Madison Square-en.
ismeretlen | 2008.12.09. 13:46:09és ami megvalósult eddig belőle, legalábbis ősszel még így volt:
http://www.tekivagy.extra.hu/07vasalohazmanhattan114.jpg
http://www.tekivagy.extra.hu/07vasalohazmanhattan117.jpg

Kutyaruha parádé New Yorkban, avagy újabb "szerencsétlenkéim"...
Tooni | 2013.06.27. 23:19:47Mutasd meg ki a főnök! :D
http://poorlydrawnlines.com/comic/animal-clothes/

Chucky klónok ;)
NoViNa | 2008.09.16. 21:13:18Ez nagyoon nagy :)) jó ötlet volt tényleg, szerintem nincs is olyan aki nem ismerné Chuckyt:)) Egyébként én is így vagyok vele, régen nagyon féltem tőle most meg barátommal újra megnéztem pár hónapja, és érdekes volt:D Én is inkább nevettem, és unatkoztam de félni kicsit se féltem:)

Charles C. Ebbets fényképész
Fotóicsuri | 2008.08.27. 20:30:12Lego reklám 1932-ből

Tom Pearcy angol farmer kukoricalabirintusa, a Szabadság-szoborról mintázva.
bungle | 2011.05.24. 22:24:14cancer1 küldte:
15 Awesome Mazes and Labyrinths
http://www.damncoolpictures.com/2011/05/15-awesome-mazes-and-labyrinths.html

Azért a londoni bringásfutárok sem gyengék... (voltak itt már new yorkiak is)
spiritmonger | 2008.07.11. 09:05:19ha egyszer oldalba kapna téged vagy egy rokonodat egy ilyen állat, akkor is ezt mondanád?
Elég vicces, hogy New Yorkban másfele fésülik az utca két oldalán lévő épületeket. ;)
Azért ügyesen össze vannak illesztve a műholdfelvételek.sanchez | 2008.06.18. 08:59:37Aha!!!Mezőgazdasági gépek a felhő felett...mit is csinálnak.Na,izé fotózzák a földet..;)

Teletroscope - virtuális alagút London és New York között
bungle | 2008.05.28. 13:45:34funfever küldte:
http://funfever.blogspot.com/2008/05/london-new-york-telectroscope.html









