
Lányok! Itt a B-IRON 725! Ezzel még én is szívesen vasalnék... :)
eol | 2010.06.23. 00:15:52Pontosan ezt akartam írni. Gőz nélkül nem sokat ér ha átlátszó.
"Isten valószínűleg nem létezik. Hagyjátok abba az aggodalmaskodást és élvezzétek az életet." - ez a hirdetés áll több tömegközlekedési eszköz oldalán. A kampány kezdeményezői spanyol ateista közösségek, amelyek a www.busateo.org internetes oldalon elmondták, élénkebbé akarják tenni a társadalmi vitát és erősíteni akarják az emberi intelligenciába vetett bizalmat.nymisi | 2009.01.10. 21:49:30Ez is igaz.
Bocs, kimaradt.

Magyarok jártak a Marson! - Oláh András érdekes cikke.
"Az ember az űrben járt, az űrből érkezett a földre és magyarul beszélt.
Az ember UFO-nauta volt. Űrhajói nagy valószínűséggel a
Kheops piramisban vannak.
A MAGYAR (SUMER) nyelv volt az ősnyelv, amely a MU és ATLANTISZ ősi nyelve is volt, mely BABEL-ben összezavarodott és 70 alapnyelv alakult ki."
(Ezt nem inkább a Cikizzé-be akartad küldeni? :) - bungle)szaki77 | 2009.02.05. 15:12:34Így jár az aki túl sok csillagkaput néz szinkronizálva. :D

A room 401 c. műsor Ashton Kutcher újabb átverős műsora, csak ez egy picit betegebb és misztikusabb.
A műsort azután a kórházi szobaszám után nevezték el, ahol Harry Houdini meghalt.
Kommentekbe jöhetnének a kedvenc részek.Erunder | 2009.01.07. 22:02:45Sztem elmondják nekik csak az már nincs felvéve mert abba már nincs semmi extra ahogy az emberek arra reagálnak. Jaj át lettem b****a és az a hülye vigyoruk. Még jó is h kihagyják belőle mindig hülyét kapok az ilyen átverős műsoroknál annál a résznél.

Csak egy átlagos japcsi reklám...
közlegény | 2009.01.06. 23:18:20valami potencianövelő talán

A Kör c. filmet nézik a japcsi csajok, amikor hirtelen... XD
gurbli | 2009.01.18. 23:03:33Mekkorora barmok ezek a japánok!

"Itt még lazán elférünk!"... avagy Macc egy átlagos, laza munkanapja. ;)
Frissítés: Macc küldte nektek ezt a videót. :)Bubba | 2009.01.07. 14:17:34Jobb helyeken minden oszlopnál le van csavarozva a betonba egy marha vastag cölöp, mi csak úgy hívtuk, hogy "majomfogó". nagyot koppan, de megfogja még az 5 tonnás targoncát is.
Megaztán nálunk a függőleges oszlopok(kék) szintén hozzá voltak csavarozva a betonhoz, pedig nálunk is volt terhelve rendesen.
Ha jól láttam, az alját tolta ki a rendszer alól ráadásul nem is nagy lendülettel.

Ciki.
Mr.T. | 2010.01.25. 11:24:09Selcros küldte mailben:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=AYsq4fqbMG8
Szöveg: Hali, itt egy jó kis vidi, egy jó kis posthoz :D csináldd meg lécci, jó post lesz :P
(sorry, vizsgaidőszak miatt nem érek rá izével foglalkozni, legközelebb ajánlanám a következő linket ;)
http://www.ize.hu/post.php - T.)

Néha végigmehetne a Nagykörúton is..
kszaten | 2009.01.24. 12:29:54istenem eggyszer tudnák ilyet vezetni csak eggy napig :)

És most gyerünk a Scilly-szigetekre! (ők magukról itt, magyarul itt)
Hogy miért? Mert itt zajlik a világ legkisebb futballbajnoksága. A két résztvevő a jelenlegi bajnok Woolpack Wanderers, és ellenfelük, a Garrison Gunners. Évi 19 meccs egymás ellen, kilencfős szurkolótábor, hangulat, feszültség. Idézet: "a két gárdából néha összeáll egy „válogatott”, a Newlyn Non Athletico, mely az angol tizennegyedosztályt boldogítja” Hajrá NNA!!!
Cikk, kisfilm.
mjollner | 2008.12.16. 22:47:58Mennyit kerestem, kösz!









