
Én mondtam, hogy nem nyeltem le semmit!

Vécés átverés. Rosszul sült el. :D
(csak 2 dolgot nem értek: hogy nem vette észre és hol természetes, hogy nincs elválasztó fal.. ;))Fireblade1000 | 2009.02.18. 18:59:05Nagyon kemény!!!!:))

Félelem és reszketés Gazdagréten!!! XD
(bár én inkább a pedo pap bácsitól félteném a lányokat) ;)
+ egy ráadás ahol kiderül, hogy Janka néni leszbikus! :Obaat | 2009.02.13. 09:02:40Mecha.... :D LOL

Lakatos Attila cigányvajda: cigány-magyar polgárháború lesz!
Szerintetek?
Majdnem Darwin-díjasok...
bungle | 2009.02.16. 12:58:59Késésben volt a munkából. :D
http://www.dailymail.co.uk/mailonsunday/article-1145625/I-late-work-Level-crossing-jumper-shoes-sliced-66mph-train-tells-shocking-tale-video.html

Egy barát mindig legyen barát!
Jay Papa | 2009.02.03. 17:26:08Hát igen... A jó barát nem csak ígérget, hanem be is tart :D

The Unborn
A gonosz bármit megtesz, hogy élhessen. Egy fiatal lány története a gonosz elleni harcáról, mely lassan átveszi a hatalmat fölötte.
Kiváncsi vagyok ti megtaláljátok-e a képeken a kisfiú szellemét.FlaW | 2009.01.31. 19:59:13ahogy rákattintottam volt vmi kisebb ordítás de halk nemtom az mikor van (fejhallgatóval ültem) és akkor néztem 1et és levettem rákattintottam közben msn-re és később hallottam az asztalon lévő fejhallgatóból 1 bazinagy ordítást..ha nem veszem le tuti szívinfarktusom lett volna..köszi Isten:3

Átkelés Kínában egy kevésbé forgalmas útvonalon...
(azért részegen sokkal nagyobb élmény egy ilyen hídon :D - bungle)konserv | 2009.01.24. 20:58:24űűűű ez tépett állapotban nagyonkomoly :D:D

Tigrisbukfenc autóval. :)
Traktorman | 2009.01.18. 17:09:13Akárhogy is tervezték ez nagyon jól sikerült!
Messze még a hajnal, nulla óra húsz,
Felkeltett a gazdám: "Volna egy kis hús."
Jól átvágott persze, a herflijével nyúz,
Kínomban vonyítok, ez egy kutya blues...Nínna | 2009.01.19. 18:31:26Azért mert ő is egy vizsla csak nem magyar hanem weimari vizsla!!! És sztem ő sokkal szebb mint a magyar mert ilyen ezüstös szürkés a szőre és nagyon gyönyörű! Itthon még nem egy elterjedt mint a spániel vagy ezek...:(










Nehéz szülés volt :-)