
Épületek a világ "minden" tájáról "Blobitecture" stílusban.
brier | 2011.01.24. 15:01:17LOL
Folyékony füst a pohárban!?
(Nem kérdezzük meg tőletek azt, hogy hogyan csinálja, mert úgyis biztosan tudja mindenki. ;D)Tooni | 2011.01.27. 18:20:41Az előző hozzászóló bagós emberre értette. Nem tündérre ;) :D

A dogonok Mali bandiagarai száraz fennsíkán élnek a XIV. század óta. Egy évben csak egyszer halászhatnak az Antogo-tó "szent vízében", ilyenkor percek alatt "megszabadítják" a tavat a halaktól.
Kis adalék a dogonokhoz: ez a primitív körülmények között élő nép elképesztő csillagászati ismeretekkel rendelkezik, tudását szájhagyomány útján őrizte napjainkig. Sirius gyermekeinek nevezik magukat, és azzal ejtették ámulatba az 1930-as évek elején a francia antropológusokat, hogy mindenféle műszer nélkül olyan bolygók létezéséről beszéltek, amelyek a Földről nem láthatóak, s melyeket csak a 19. század derekán erősítettek meg a csillagászok, különféle számítások alapján.
Hasonló post, csak fotókkal.Tooni | 2013.02.01. 12:15:44:D

Rühesi Alajos blokkja, ahun megmongya mindenrű a tutit!
Skullman | 2011.01.19. 21:30:39Nagyon gázos... Sértő a nyugdíjas alkesz bácsikra nézve.
Női alakformálás 1945-ből - alapjaiban nem sok minden változott azóta, az emberek többsége manapság is minimális ráfordítással akar tökéletes alakot. :)Livivs | 2011.01.17. 18:24:19Háhá! :) Maunika sport maszírozómasina is volt!

"Kuss, én mindig így fürdök le!" ;D
rameoner | 2011.01.17. 13:59:43a facebook mobile lecsapott :D

Ennél a rajtnál mindenki jól pofára esett. :D
brier | 2011.01.25. 15:26:19nah ilyenkor kit vesznek elö kinek a hibája???

Egy újszülöttnek minden vicc új, avagy a "pattintott bitkorszak őskövületei" mai gyerekfejjel. ;)
loloppo | 2011.01.14. 18:23:58Hat, tudod ezzel en is nagyon sokaig igy voltam. De miota bekoltoztem egy nagyjabol csak afrok altal lakott negyedbe, azota csak ugy vagyok vele hogy minden alszent antirasszistanak azt kivanom hogy hasonlo elmenyekben legyen resze, es utana uljunk le egy sorre kitargyalni az egeszet.
Es tegye fel a kezet minden ferfi, aki szerint oke, hogy fekete ferfiak feher noket dugnak, foleg ha a baratnojukrol van szo...
Rasszista vagyok? Igen. Es nem ezen mulik hogy meddig jutok.

A fluor "jótékony" hatása az ember testi, és nem utolsósorban lelki életére.
Ezt csak hasznos kiegészítésnek szántam a Kedves szerkesztőségnek:
Charles Eliot Perkins 1954-ben ezt mondta más gyógyszerekre gyakorolt hatásáról:
"A víz Fluorral való kezelésének az igazi célja csökkenteni a tömegek ellenállását az uralommal és az ellenőrzéssel az elvesztett szabadsággal szemben és mint tudós legkomolyabban és legőszintébben mondhatom hogy közel 20 éven át végeztem kémiai biokémiai fiziológiai és patológiai kutatásokat a Fluoriddal:bármely személy aki mesterségesen Fluoridizált vizet iszik 1 vagy több éven át soha nem lesz többé ugyanaz a személy sem lelkileg sem fizikailag mint aki korábban volt."
1987. augusztus 12-én a brit parlamentben Harley Rivers Dickinson, a liberális párt tagja a következőket mondotta:"A II. világháború végén az Egyesült Államok kormánya Charles Eliot Perkinst, a kémia, a biokémia, a fiziológia és a patológia tudományos kutatóját küldte Németországba, hogy vegye át az óriás Farben vegyi cég irányítását. Miközben itt tartózkodott, német vegyészek elmondták neki, hogy milyen kísérleteket végeztek a háború alatt és abból mit vett át a német tábornoki kar. Ez arra vonatkozott, hogy miként lehet bármely adott térség lakosságát ellenőrizni az ivóvízbe adagolt nagy mennyiségű vegyi anyag segítségével. Ebben a tervben a nátrium-fluorid játszott kiemelkedő szerepet. Egészen kicsi mennyiségű fluorid ismételt adagolása egy idő múlva csökkenti az egyén erejét ahhoz, hogy ellenálljon az uralomnak, lassan mérgezve és narkotizálva az agy egy meghatározott részét, és ily módon engedékennyé válik azok akaratával szemben, akik irányítani akarják őt. Mind a németek, mind az oroszok nátrium-fluoridot adagoltak a hadifoglyok ivóvizébe, hogy tompává és engedelmessé tegyék őket."Tooni | 2011.02.12. 10:50:54A Codex Alimentarius (szerzője Dr. Mengele szelleme) szerint a fluorid tápanyag, ajánlott napi bevitellel.
http://www.activistpost.com/2011/02/codex-alimentarius-loves-toxic-fluoride.html
Hánynom kell.

Egy átlag amerikai pénzügyi életciklusa.
Nem őket féltem, hanem a valószínűleg ezentúl ciklikussá váló hitel- (és várhatóan tőzsde) válságok miatt a saját munkahelyeinket és nyugdíjainkat.
Videó a folyamat gazdasági hatásairól.
A kép innen származik (mellesleg témába vágó, Amerika se paradicsom mindenkinek).bungle | 2011.01.10. 12:49:37De, erre utal az "exortus küldte" karaktersorozat.
Nem láttuk értelmét külön postként...









