
A villanyóra menetrendje
Terjed egy ilyen szöveg levélben (állítólag a Magyar Jogsegély Szolgálat ügyvédjének, Somogyi Jánosnak a cikke, amit senki nem közöl le..), .doc formátumban van.
Tényleg, nem tudja valaki, mik ezek a díjak (átviteli-rendszerirányítási díj, menetrend kiegyensúlyozási díj, AHK, stb.)?
A tamponos tréfa rosszul sül el... :D
superxaba | 2009.04.22. 13:50:50én azt hittem verés lesz a vége, nem hányás...

Terjed a veszélyes átverés!
70-es táblánál büntetlenül 250-nel?papaluige | 2009.04.21. 20:52:07előröl és hátulról is le tud kamerázni úgy, h Te még nem is látod őket!

Bújj, bújj zöld ág...folytatás a posztképre kattintva. ;)
1nessa | 2009.09.20. 20:39:19ezen sirva rohogtem:D h lehet maccs ilyen gonosz...:D
Soha nem értettem mi ebben a jó...
Talán az, hogy itt elég Darwin-díjra jogosult gyűlik össze és elvesztésükkel nő az emberi populáció átlag IQ-ja?Laci | 2009.03.31. 19:50:20Hol volt ez a bikafuttatás, Pamplonában?:
http://video.aol.com/video-detail/encierro-de-toros-dia-5-1172008/4184034574/?icid=VIDURVTRV04
Rendeznek máshol máshol is ilyet?

Örömmel tapasztaltam hogy a Hír TV-n is lehet találni gyöngyszemeket. :D
A fiataloknak meg üzenném hogy inkább igyatok, csajozzatok és próbáljatok meg átlagos, normális kamaszok lenni.
A honlapjuk (a képen egyébként az elnökük látható. :D)weedorgasm | 2009.03.20. 23:57:46sex drugs and rock & roll

Bukkake Milk - egy átlagos japán reklám. ;)
Laci | 2009.03.21. 09:02:24japán Fanta reklám:
http://www.sexytop.ro/video-funny-japanese_fanta_))-9-18311

Hat YouTube klasszikus 2 percben. :)
+ bonus videó: 10 klasszikus 2 percben. :)godzsy | 2009.03.16. 21:22:47huuu, a csaj nagyon bevállalós. tetszett. köszi. :)

Te átférsz egy teniszütőn?
A kockázatok és mellékhatások tekintetében kérdezze meg teniszoktatóját, sportbolti eladóját!bond | 2009.03.15. 10:19:05Azt nem, de mindemellett van még számos mutatványa - jó fej nagyon :-)

Érettségi előtt megosztanám veletek, hogyan tanul egy rendes, átlagos hazánk fia.
EVOkaa | 2009.03.11. 16:34:21Avirex, biztos van egy-két pincében pancsolt bor, de nem ez a jellemző...










1. regadó megszünt, helyette regisztrációs dij van. igy az ADÓ-n nincs ÁFA ami megint adó.
2. az áfa mértékével megemelték a "nettó" dijját reg-dijjnak és az ÁFÁT elhagyták róla így nincs bevétel kiesése az államnak.
3. a hatóságok ismerik a VÁM-ÁFÁT ami ugyanúgy egy adóként beszedett teher ÁFÁ-val való megemelése mégis "legális"
DE a vám nem "adó" igy nem alkotmány ellenes. :(