
Ábel Anita egy rally autóban mutatja meg, hogy miért nem szabad egy kocsiban mobilozni
Még utasként is szinte lehetetlen, hát még ha vezetsz.
Picit őrültnek kell lenni ahhoz, hogy 189 km/órával húzasd magad egy kocsi után
De Graham Bell bevállalta, és ezzel új világrekordot állított fel.
A riporternő úgy képzelte, majd menet közben készít interjút Hamiltonnal

Igazi rémálom: fészterhes forgatókönyv :)

Így néz ki egy koncertterem, amit algoritmusokkal terveztek
A megnyitója is igen látványos volt.
Így képzeli el Elon Musk az első marsi várost
Dmckayals | 2017.10.03. 08:50:16Én pár hete három terrát formáltam! :D
A Föld bármely pontjára ellehetne jutni, akár egy óra alatt is, Musk új tervével
Traveller_x | 2017.10.03. 09:53:48Néha írd be az ilyen "kórházak" telefonszámát a viberbe. Én be szoktam és valahogy az esetek 99%-ában bmwben pöffeszkedő fuxos cigók profilképe jön elő! Az ígért adóigazolást, meg a könyvelőd sosem fogja látni, mert basznak elküldeni.

Leleményes vagy tahó az a sofőr, aki a járdán előzi be a sort?
kenderice | 2017.09.29. 19:21:28'95-ben én is így közlekedtem.
Haver feleségét vittük be a szülészetre, amikor szólt, hogy mindjárt megindul a szülés. Szerencsére nem voltunk messze a kórháztól, de egy pár tucat métert a járdán kellett megtenni...

A diákok közti terrornak a bíróságon, vagy a szülők között van a helye?
Drawen | 2017.10.01. 20:26:52És úgy gondolod, azért mert te is csináltál ilyenek, attól még helyes?...
a legundorítóbb a mentális fejlődésének sérülésétől féltik ezt e véglény libát a pedagógusok bla bla tököm tudja milyen szövetségénél... Azok a pedagógusok akik évek óta képtelenek a sarkukra állni és kivívni a saját neveléshez való jogukat. Az én időmben még igenis lekevert egy poffot a tanár, vagy aki deviáns volt azt kivágták a koliból és járhatott ahogy akart iskolába...
El vagytok kényelmesedve, de ennek a fene nagy liberalizmus még nagy böjtje lesz...
Reagálva 2 mondatban:
Nem lenne szükség bíróságra ha a tanár megfelelő felhatalmazást kapna és ezzel élne is... már alsó általános iskolában, hogy mire 16-18 éves lesz már ne is kelljen semmiféle fizikai fegyelmezés, mert addigra természetes, hogy nem viselkedünk állat módjára.

Konténerház, ami úgy néz ki, mint egy nyíló virág
A Whitaker Studio munkája a Joshua Tree Residence névre hallgat.palinkaman | 2017.09.29. 10:29:01A színét leszámítva, engem inkább a szelektív melletti kartondoboz halomra emlékeztet.









