
Kinek kell ezután a hullámvasút? ;)
revans | 2009.05.27. 16:40:32Én egyböl a trackmania című játékra asszociáltam.
A "boszorkányból királylányt" esetét egy csomó mesekönyvből megismerhettük már.
Itt most megtudhatjuk azt is, hogy egy alapból ronda királylányból hogyan lesz igazán csúf banya.SSly | 2009.05.22. 23:10:35kb ugy néz ki mintha megküzdött volna egy szögbelövővel...

Minim
icccuss | 2009.05.24. 17:59:48Igen...

Azt hiszem ezen a "trükkön" minden gyerek átesett, bevallom én is, de ilyet nem éltünk meg. :D
Strawberryy | 2009.05.20. 12:25:35ÓÓó te jó ég...:D

Reklám- és versnyfotók a legendás, a 70-es évek autóiparának egyik legmeghatározóbb modelljéről, a BMW 2002-ről.
Itt pedig egy másik, éveken "átszáguldó" képgaléria: Ford Capri Coupe.zeroCrashObreak | 2009.05.18. 22:49:58Nekem tetszik, nem fizetnék érte de vmi tetszik benne.
Ezen a biztonságtechnikai bemutatón prezentáljuk, mennyire hasznos termékei cégünknek az ütközésálló szalagkorlát és a betonfal. Csak nyugalom és foglalják el a helyüket...sahinel | 2009.05.13. 14:00:22miért kéne cenzúrázni? Ha hülyeséget csinál valaki akkor meghalhat, megsérülhet, stb. A cenzúrázatlan véres videók a normális embereket elrettenti hogy száguldozzanak, vagy más hülyeséget csináljanak. Egyébként liveleak igen gyenge oldal. http://nothingtoxic.com/ itt és jobboldal alul látható site-okon akkor ne is nézz szét ha szerinted liveleak durva:D

Hmm... Szerintem ezzel a hálózsákkal engem átvágtak!
Fireblade1000 | 2009.05.13. 20:23:19Nagyon durva... köszi!

Hogyan kapjunk el gyorsan, szakszerűen piros lámpán áthaladó motorost . :) Villámgyors rendőrségi beavatkozás.
Szunyog | 2009.05.16. 19:45:56Hú bizony!
Nem azért vagy kemény, mert elmondod a véleményed! A stílus, amit használsz tesz "keménnyé"!
Szövegértés: értékelhetetlen!
Én megpróbáltam normálisan reagálni a kö**ög megjegyzéseitekre!
De ha ettől jól érzed magad: Én vagyok a legkeményebb... pfff

A bácsi túl sok X-Aktákat nézett. Az igazság odaát van. :D
xontflong | 2009.05.12. 13:06:53Baz, úgy ment le mint valami búvár XD

A mai ismeretterjesztő rovatunkban bemutatunk egy halacskát, amely az Indiai üveghal névre hallgatna, ha lenne füle, de mivel nincs neki, így szimplán csak jól érzi magát az átlátszó bőrében még akkor is, ha néha lelkes akvaristák színes folyadékokat fecskedznek szövetébe azért, hogy létrejöjjön belőle egy úgynevezett "disco hal".
Nusihusi | 2009.04.27. 02:11:46Szép halak:) Üveges testük van:)









