
A szád is tátva marad az év legszebb víz alatti fotóitól

Így nézhet ki a pirománok nedves álma
akicker | 2018.02.15. 10:26:18A pirománoknak legfeljebb a rémálma nedves, hisz ők tüzet akarnak, míg a nedvesség csak eloltja azt :P
Megmártóznál egy múzeumban?

Egy csávó kipróbálta a csípős fagyit, ami előtt még egy nyilatkozatot is alá kell írni
A nyilatkozat azért kell, mert a cucc ötször erősebb a tabasconál.akicker | 2018.02.14. 08:34:12Ha lehetne javítani, akkor a helyesírási hibáimat most javítanám. De nyugodtan lehet gonoszkodni, postolás előtt én sem olvastam el, hogy mit írtam :D

Nagyon reméljük, hogy az Amazon Alexája sosem kerül fel egy űrhajóra

Azt hinnéd photoshop, de nem, ezek tényleg létező szobrok

Senki nem szurkol olyan spontán mint az Észak Koreai 28. drukkolói század
Amúgy itt ragadnám meg az alkalmat, hogy megköszönjem, hogy megosztjátok a videóimat. Jól esik, szóval köszi :) (Szívesen! Erunder :) )Jaca | 2018.02.12. 18:20:03Ezdeszar

Ilyen fura lényeket fotóztak az Antarktisz mélyén

Védjük meg a dínókat!
A Jurassic World egész szellemes marketinggel nyomul.
Fitneszalkalmazások veszélyeztetik a katonai létesítményeket
akicker | 2018.02.02. 14:50:07Fitbithez hasonló? Egy tök másik cégről van szó, ami ráadásul nem is hasonlít a fitbithez, mert a strava csak egy app, míg a fitbit egy kütyü (is).
Vagy csak én vagyok lemaradva és a fitbit lett a fitneszalkalmazások facebook-ja, hogy mindent ahhoz kell mérni? :D









