
Szegény kutyus macskáját elvitte a cica. :)
Maccoyi | 2009.07.08. 00:12:47Egy újabb webkamerás kutyus: http://www.youtube.com/watch?v=7fyrpXPVFq8 (Kicsit pipa szegény :D)
"Egy ház". ;)
bungle | 2010.02.24. 10:56:51Churches converted into stylish homes
http://www.homeqn.com/entry/churches-converted-into-stylish-homes/

Szívatás japán módra.
zola2000 | 2009.06.23. 15:46:33De jó lenne, ha ezt is leadnák magyarba, mint annó a human tetrist (kalandra fal ugyebár :)

„Drágám, megjöttem!” ;)
Ahogy a videóban is mondják, akinek ilyen barátai vannak, annak nincs szüksége ellenségre! :Dnyehőce | 2009.06.20. 14:32:51Inkább valami óriás pókot, nem? :D
Mondjuk ilyet: http://www.break.com/pranks/giant-spider-scare.html

A láthatatlan kötél.
humanhades | 2009.06.18. 21:07:18fajiiin

Oroszország kemény hely, és Putyin se gyenge. :)
A minap egy kisvárosi gyár dolgozói sztrájkba kezdtek, mert Oleg Gyeripaszka, az ország egyik legbefolyásosabb oligarchája nem fizetett nekik hónapok óta. A nép az utcára vonult, aminek következtében kialakult egy laza 400 kilométeres dugó.
Ez már nem tetszett Putyinnak, úgyhogy odavitette magát a helikopterével és ad-hoc jelleggel összehívott egy válság tanácsot. Nem spirázták túl dolgot, mint egyes más országokban, mint például itthon. Putyin mondta neki, hogy szégyellje el magát, amiért nem tudja kifizetni az emberek bérét. Oleg ezt meg is tette. Aztán odahívta magához, hogy írja alá a szerződést amiben garantálja, hogy még aznap kifizeti a, forintba átszámolva cirka 250 milliót az őrjöngő tömegnek.
Én nem tudok oroszul de nagyjából ezt mondhatja úgy 1:15 től:
"Gyere ide no... itt írd alá... ott... szégyelld magad! ....és add vissza a tollat...." :D
Aki tud oroszul az leírhatná a kommentekhez, hogy valójában mond.cojone | 2009.06.18. 01:45:59Én úgy értettem, hogy először nagyon kiakad, többször emlegeti, hogy " a törvény megszegése" az ilyen tett és ilyet nem lehet tenni.
Utána meglobogtatja a papírt és megkérdezi, hogy "akkor aláírod-e, amit megbeszéltünk"? Igen, így rendben van , kérem vissza a tollat.
/ Régen tanultam már oroszul /

Az orosz kolikban sem unalmas az élet (tudom fake, photoshop meg minden. ;))
Cheebeeke | 2009.07.11. 17:13:14ez nagyon kemény, főleg, mikor rárúgták a kaját xD Aznap az öcsémet hozzá akartam ragasztani a párnához, de sztem sejtett valamit mert elment xD

A brazilok ilyen kedves, barátságos népség, még a bankrablóknak is segítenek. :D
qwertyuiop | 2009.06.10. 17:48:37Egységben az erő :)

Most már azt is tudjuk, mi okoz balszerencsét egy fekete macskának.
Nusihusi | 2009.06.01. 20:46:46Szegény cicc:S Nem irigylem:S Kitalálom: ha elütik:)

Miss Atom 2009 - fiatalok, szépek, vonzóak, egészségesek, és mellesleg az orosz atomiparban dolgoznak... vagyis sugárzó szépségek. :)
Cableguy | 2009.05.29. 18:03:44ezt akartam én is beírni :D :D :D









