
A robogós, aki szószerint áthágta a rávonatkozó korlátozást.
Jokker | 2009.08.30. 17:42:44Hát igen, a vezetés károsan hat az alkoholfogyasztásra
Ha nincs ló, jó a szamár is átértelmezve: ha nincs sárkány, eregessünk kotont. :)
Re-Peet | 2009.08.28. 20:25:02Mi az olcsó ebbe neked? :P

A lemezjátszóknál hangyaszorgalommal Mc Atom Anti pörgeti a bakelitet! :)
Mr.T. | 2009.09.09. 19:38:10(1000.)
"Ne add fel az álmaidat és az ábrándjaidat. Ne engedd, hogy az élet elvágja a zsineged, mielőtt felorsóznád azokat az álmokat... tartsd feszesen ... ... és orsózz .... ne add föl .... kapaszkodj bele a hálóba ... , s ha a már benne lévő álmok kiszökkennének, ugorj a vízbe és ússzál utánuk az életed kockáztatásával is.... de ne engedd őket elszökni..."
(Justin Daniels)

Miss Plastic Hungary 2009
Októberre tervezik azt a szépségversenyt, ahol a plasztikai műtéten átesett lányok képviselhetik magukat.bungle | 2009.10.10. 12:26:33cancer1 küldte:
http://damncoolpics.blogspot.com/2009/10/miss-plastic-hungary-2009.html

200.000 angol font (~62M Ft) és 51 sebészeti beavatkozás, hogy Nileen Namita, a 49 éves, háromgyermekes anyuka olyan legyen, mint Nofertiti (más átírásban Nefertiti) ókori egyiptomi királyné.
Megérte? ;)|-=O=-| | 2009.08.31. 14:16:52Miért, ha Demjén Rózsinak sikerült magát átoperáltatni: http://funlista.funpic.hu/?page=attachview&message=31942&attach=1

420 kilós tűzijáték-bomba - a levegőben 800 méter átmérőjű tűzgömb. Japánban. :)
DJ CSOTRY | 2009.08.22. 20:05:06persze ez igyvan csak azt jeleztem nektek hogy nemkell azokat kiröhögni vagy lenézni akik egy egy ien eseményt megtudnak ugy örökiteni hogy az nekik vagy akár egy nagyobb nézőkőzőnségnek is élvezhető lesz egy HD felbontásu tv és egy börfoltel táraságában:)viszont azokat nyugottan röhögjétek ki akik ezekkel a legujjabb kisujamon elfér rozsaszin egygombvanrajta azisvéletlen kamerákat használják:D nah azmár tényleg szánalmas:Dés azzal tényleg nincs értelme filmezni:D

Sir David Attenborough élő patkányt eszik. ;)
Drawen | 2009.08.20. 09:55:08hehe :D nekem kell ez a film!óó azok a boldog nyolcvanas évek! akkor még tudtak szórakoztatni :D

Pisiljünk zuhanyozás közben! - erre buzdít egy víztakarékosságot célzó reklám Brazíliában.
rubigo | 2009.08.10. 12:00:41bizony, bizony mondom nektek, amikor majd sivataggá lesz az egész bolygó és a víz értékesebb lesz az aranynál, vizeletben fog mosdani az ötlettől most még fanyalgó emberfia

Zombik márpedig léteznek...
...legalábbis az állatvilágban, ahol nem ritka hogy az élősködők teljesen átveszik gazdájuk fölött az irányítást, a szó szoros értelmében élőhalottakká változtatva azokat. És hogy miért jó ez nekik? A parazita célja ezzel legtöbbször vagy az, hogy a kiszolgáltatott gazdát felhasználja utódai túlélésének maximalizálásában (pl. azok zombi-testőreként vagy dajkájaként), vagy hogy a gazda viselkedését olyan irányban befolyásolja, hogy azt könnyebben találhassa meg és fogyaszthassa el a soron következő, ún. végleges gazda, amiben aztán a parazita kifejlődhet és ivaréretté válhat. Az alábbiakban erről láthattok egy remek kis összeállítást (bungle ajánlásával ;) ), kezdve a hangya-agyevő púposlegyektől, a csótányok menekülési reflexét kikapcsoló Ampulex-darazsakon és a hím tarisznyarákokból „transzvesztitát” csináló kacslábú rákokon át a személyes kedvencemig, a Leucochloridium paradoxum nevű laposféregig, amelynek lárvái csigák tapogatójában telepszenek meg, és színes, húsos, pulzáló kis „szarvacskákká” változtatják azokat, így tévén kívánatossá a csigákat a madarak számára, amelyek beleiben aztán a lárvák felcseperedhetnek.bungle | 2014.09.24. 08:33:57cila küldte:
URL: www.youtube.com/watch?v=vMG-LWyNcAs
Szöveg: "Darázslárvák. Avagy: Ne éljen Alien?"

The quick brown fox jumps over the lazy dog. :)
Nusihusi | 2009.07.31. 01:18:12Vagy lusta a kutya, vagy nincs kedve játszani:P









