
Nem minden kutya viseli ilyen jól a gyerekeket...

"A szél suttogva fésüli a fűszálakat,
a mezei pockok közül egy sem neszel
38 perce már, hogy itt mesélek,
Jézus, bassza meg, aludj már el!A kölykök és az oroszlánok már horkolnak,
álmukban képesek egymásba gabalyodni,
hogy lehet, hogy minden szar megy neked,
de nem vagy képes a faszba elaludni?"
Új altatóversek stresszes szülőknek.Maugli | 2011.06.22. 14:54:56Emberek...olvassátok el azt ami a kép illetve a kép alatti vers alá van írva: "Új altatóversek stresszes szülőknek."
Magyarul. Ezeket a verseket a SZÜLŐK SZÁMÁRA írta a szerző.
Nincs kizárva, hogy néhány gyógypedagógiai eset ebből fog felolvasni, de a könyvnek NEM ez a rendeltetése, hanem az, hogy a SZÜLŐ, ÖNMAGA szórakoztatására olvassa, saját magának, lehetőleg úgy, hogy a gyereke ne hallja.
Ötletes papírzacskó - minden egyes része hasznosítható, néhány mozdulat egy ollóval, és már kész is a társasjáték, a ceruzatartó, az asztali naptár...Laretta | 2011.11.06. 21:07:51Ha szétzsedjük oda a zacsi de jó a koncepció

Némi identitás zavar lépett fel a cicusnál. ;)
.::JunKieEQ::. | 2011.06.16. 11:10:59Kettős ügynök... :DDD

Elsatnyulnak a férfiak?
+ egy pár évvel korábbi cikk: A jövőben vagy mindenki meleg lesz, vagy kihalnak a férfiak?bungle | 2011.06.18. 11:57:06Köszi, én inkább máshogy pusztítom az agysejtjeimet... :D

Medencés-darus party van készülőben. ;)
ArpeekA | 2011.06.16. 12:57:48aha :) de olyan jól esett dühöngeni egyet. te meg még ezt is elvennéd tőlem mint valami kisgyerektől a nyalókát...vagy a baseball-labdát...

Úristen, nehogy leessenek! ;)
cila | 2016.04.06. 22:13:43Olyan érzésem van, mintha román aszfaltot látnék. De nem. Ez más. A román kátyú nem rajzolt, abba zökken a kerék.

Azért mindennek van határa. :)
Nusihusi | 2011.06.07. 20:57:55A papagáj meg nézte magát a mikró üvegében:D

Már ovis korban is kilinccsel előre.
Persze nem mindenkinek jut ilyen király verda. :)bungle | 2011.07.24. 20:18:55www.funpic.hu/hu/kategoriak/babak-gyerekek/40880_kep?mode=latest&position=0

Norilszk - az orosz Mordor, a hideg pokol fővárosa.
A külföldiek által nem látogatható, 100 ezer főnél több lakossal rendelkező panelváros a világ legnagyobb ipari katasztrófája: Csernobil, a Mexokói-öböl eltörpülnek mellette. A fémszennyezettség olyan mértékű, hogy 70 kilométeres körzetben nem élnek meg a fák, a permafroszt évenkénti megolvadása miatt pedig minden évben tönkremegy a közműhálózat. A Föld leggazdagabb nyersanyaglelőhelye felett épült település viszont milliárdokat termel.bungle | 2016.01.04. 11:21:08http://24.hu/elet-stilus/2015/12/30/a-foldi-pokol-norilszk-a-vilag-legelhetetlenebb-nagyvarosa/










http://www.youtube.com/watch?v=KKWYfENFLSA