
Vááááááááááá támad az óriás siráááály... :D
(az még hagyján, de egy hasonló óriáspók is, mint amilyen 2 éve megtámadta az Atlantis űrsiklót!! :D bungle)nkmedve | 2009.10.23. 13:46:06Igazán tudhatnád, hogy Pedobear civilben meteorológus.:P :D
Egy átlagos hétköznap délután Toledóban: kocsmai verekedés lövöldözéssel fűszerezve.
rubigo | 2009.10.23. 09:58:45A gyökér állat! És még azt hitte ezek után elindul a metró és azzal lelécelhet...

Úgy pattog a srác (a trambulinon), mint a "nikkelbolha", vagy talán attól még egy kicsit jobban is. :)
Soul_Deprived | 2009.10.17. 01:32:01ennek oromere, jovoheten megyk szerintem edzesre :D (Mo-n is lehet menni ilyenre)

Orvlövész támadás Japánban. ;)
Kegyetlen! :DLaretta | 2011.12.25. 02:30:01Nem szívesen élnék át hasonló szívatást... :D

Gigantikus ufó-alakzat Moszkva felett - megdöbbentő videóval!
Maccoyi | 2011.01.20. 21:26:48furiosonorthstar küldte:
Szöveg: UFOt lattak oroszorszagban!
URL: http://www.youtube.com/watch?v=eZ-iekpsFYA

Red Bull Desafio no Morro
Rio De Janeiro-ban rendzték meg nemrégen azt a Downhill kupát, ahol a versenyzőknek a brazíliai nyomornegyedek meredek sikátorain keresztül kellett végighaladni. A videóban látható Dan Atherton elég durván ereszkedik lefelé, de hiába, mert ez csak a harmadik helyre volt elegendő.
Itt egy hosszabb videó az eseményről. :)Nusihusi | 2009.10.08. 00:44:50Elég ijesztő:S Én végig attól féltem, hogy felbukik:S Respect neki:)

Csapó Gyula dobol. Átéléssel.
Sziszo | 2009.09.18. 18:30:45ez egy idióta lehet :D

Riport a dél-afrikai Caster Semenyával, aki 800 méteren nyert az idei berlini atlétikai világbajnokságon.
- Mit szól Ön ahhoz, hogy sokan megkérdőjelezik női mivoltát?
- Leszophatnak!Szerintetek akkor most béb vagy nem béb? Fontos volna eldöntenetek, mert Dél-Afrika világháborúval fenyegetőzik.Purple | 2009.09.22. 18:18:13cipő......

A konzolokat sem kerülhette el a Steampunk őrületet!
Nusihusi | 2009.09.07. 02:26:28Jól néz ki:) A következő a Steampunk TV lesz=)

A házilag végrehajtott űrhajós kiképzés veszélye. :)
Re-Peet | 2009.09.03. 22:16:10Katapult fázis :)









