
Ha festmények alapján tanítanak meg egy gépet látni, az mindent gyönyörűnek talál

Nem tudom, hogy az audis hirtelen zavarában volt hülye, vagy alapból az?

Egy vihar alapból nem a legjobb, de egy time-lapse videón egész megnyugtató és látványos

Nyilván te is tapostál már a hóba alakzatokat, de ilyen szinten ez már művészet
Pussytreehorse | 2018.04.13. 16:56:26Volt mar pont neki es joval ertelmesebb meg szebb mintak.
http://www.ize.hu/ize/post/63459
Nem igazan ertem hogy az altalad postolt video miert lett fontos.Gondolom mostmar ha emberunk majd karikat pisal a hoba azt is kirakod

Aludj üveggömben!
Igaz egy éjszaka 80 rugó, de hol alhatnál még üveggömbben?
Ha Mariot degeci programozók alkották volna
Csádi | 2018.04.12. 15:34:10Ez jó! Ők nem jöttek Degecről.
Erre inkább illik:
https://playunfairmario.net/

Ez lehet álmaid hangszórója, ha Marvel rajongó vagy
Csak legyen elég lóvéd, mert egy milkába fáj ez a 23 kilós cucc.
Amerikai kutatók egy igazi gondolatolvasó kütyüt fejlesztetek ki
sztewe | 2018.04.10. 23:49:32Ezt azoknak fejlesztették akik képtelenek hangképzésre ember! Azért csak jobb ha a belső hangot olvassa ki a gép és szólal meg mint mutogatni amit úgyiscsak azok értenek akik amúgy is vagy süketek vagy némák.

Csodákra képes egy dashcam
Még egy "elgázolt" bicajost is képes lábra állítani.sexdealer | 2018.04.10. 11:12:48Mit mondana erre a Waze?
"Az útvonalon veszély (öngyilkosjelölt, kerékpáros őrült) várható."

Íme a tökéletes szusi, ha nagyon vigyázol az alakodra
Csak egy szem rizs van benne.










A hyundaiosok amúgy alapból milyenek?