Még jó, hogy a Földet tartó elefánt elkerülte a figyelmét. ;) Jó szórakozást hozzá: „A Bibliára és különböző mérésekre hivatkozva egyre többen hiszik, hogy a Föld márpedig lapos, és aki nem így gondolja, az a világszintű átverés áldozata.”Harci | 2016.05.21. 16:16:10Azt értem, hogy vallásos fanatikust nem lehet meggyőzni semmivel, hisz még abba se gondolnak bele érvelésüknél, hogy a tér görbül (víz, lézer), illetve a szemgolyó miatt a perspektíva változik (nem lát görbülni semmit), de azért kíváncsi lennék, hogyan magyarázná meg az én kérdésemet, ha már a többit ilyen elmésen magyarázzák.
Te ráismersz a sajátodra?
Legatus80 | 2016.05.19. 08:55:38Amikortól volt rá lehetőség, én is kísérleteztem nem gyári csengő hangokkal. De sokáig a gyári is megtette. Az egyszerűbbeket, én is vágtam/szerkesztettem. Jó móka is volt, meg persze az egyedi hangok.... :D

Beszélő kutya aki az apa, akinek egy néger fia van egy japán családban
Tommy Lee Jonesnak meg valami atomdurva hitele lehet, hogy itt kötött ki.hawkeye | 2016.05.17. 08:21:20:)))

Ukrajna nyerte az Eurovíziós dalfesztivált egy politikai töltetű dallal
Szerintetek is ő volt a legjobb?hawkeye | 2016.05.16. 17:56:24
Tankcsapda forever...
Ők már rég megénekelték, hogy "Jönnek a férgek..."
És igazuk lett...

Igazi láv̶ b story :)
sajtospuffancs | 2016.05.21. 22:14:39és tényleg :O

Hello, mi? :)
Csádi | 2016.05.15. 19:14:41A végén Mickey, Minnie és Donald azért beteg volt :D

Kék „csibe” a Maggitól ;)

Bréking nyúz! Kiraboltak egy lajhárt Nyíregyházán!
„Csak semmi hirtelen mozdulat! Ez egy rablótámadás!” ;)bungle | 2016.05.27. 19:10:24Nagyon cukker! :D
https://i.imgur.com/LDpsrvh.gifv
www.youtube.com/watch?v=ZJUfiEFh1w4

2 éves kis autista „törpét” elvarázsolta Hófehérke :)

A több évszázada sárkányokon edződött orosz légvédelem még mindig felkészülten hárítja a repülő objektumokat! :D
cila | 2016.05.13. 21:37:27A lovakat lelövik, szúnyogokat, legyeket agyoncsapják,... Isme, látjomuk feleim szümtünkhel: drónokat válról indíthat(and)ó, kézi vezérlésű, nem nukleáris töltetű röppentyűvel is lenyűgözhetjük. Eszerint.
Én is csak azt kérdezem: Ha beperlik és veszít, mennyit kell vajon fizetnie. S ha nincs annyia, hány év uránbánya?









