
Őskori házimozi? ;)
bandee1219 | 2008.02.02. 15:07:52Ennyi pénzből már inkáb másmilyet építenék, a CRT viszont jöhet így, ingyen is. :)
Vonalkódos tetkók
bandee1219 | 2008.02.01. 18:35:04Szerintem is.Úgy fénylik egyik-másik :
http://bp1.blogger.com/_mmBw3uzPnJI/R4-x-uqaEQI/AAAAAAAALHU/tysbKoRGfbs/s400/barcode_tattoo_30.jpg
, hogy nem lehet tetkó, így meg éthetőbb, hogy bevállalnak pl 1 ilyet: http://bp2.blogger.com/_mmBw3uzPnJI/R4-x--qaETI/AAAAAAAALHs/a2qMI6uKAhU/s400/barcode_tattoo_33.jpg

Így is lehet szívni.
bandee1219 | 2008.02.01. 09:45:22Ez komoly. Mint a gomba, csak ezt biztos könnyebb beszerezni. :D

Újabb fehérnemű bemutató, most Barbara Herrara a főszerepben. ;)
bandee1219 | 2008.01.30. 16:15:57Sajnos nem mindenki teheti ezt meg és én pl. utálom is a tulzott egoistákat (beképzelt büdös g....et)

Bárcsak így indulna minden reggel... :)
bandee1219 | 2008.01.29. 12:22:49Annyira azért nem kell figyelni. Amúgy én nem használok ilyen kencét, lehet ez a baj sokszor? :)

Közkívánatra! Újra itt az Izé Rádió (gy.k. a bal oszlopban), de most már Ti szerkesztitek! :) Hogyan? Nagyon eccerű: mindenki küldhet napi 1 számot, ami a másnapi "adásban" megjelenik jól.
Update: Feloldottuk a napi 1 limitet, mostantól bárki bármennyi zenét tölthet az Izé Rádióba. :)
Remélem sikerül jó kis zenéket megismeretetni másokkal, ill. jobban megismerni egymást a zenei ízléseken keresztül. ;)Ravennë | 2015.12.15. 14:04:04A rádijó már nem üzemképes, vagy csak nekem nem játssza le a zenét?
https://youtu.be/DelhLppPSxY
Avenged Sevenfold - Hail To The King

Orosz paintball... ezek az oroszok tudnak valamit.
bandee1219 | 2008.01.26. 07:37:21http://youtube.com/watch?v=hdIVIPnFDW8&feature=related
Ez aztána nagy ütközet! Bátor katonák, kemény férfiak. -_-

Én még ilyen idióta rajzfilmet nem láttam! Visz mindent!!!
bandee1219 | 2008.01.25. 19:54:03Ihen, ez egy fontos eleme a filmnek, meg amit azzal csinálnak, tényleg ritka ez az anatómiai "tökéletesség" a rajzfilmekben. ^^

Johnny Depp szerelmeseinek:
Sweeney Todd, The Demon Barber of Fleet StreetPurple | 2010.01.11. 14:07:52kedvenc lett :)

Poison Man
bandee1219 | 2008.01.06. 12:15:46Valószínűleg azért Poison Man, mert a mi agyonkat mérgezi ezekkel a sz*r mutatványaival... :(









