
A szemét újrahasznosításából akár meg is lehet gazdagodni
Egyetlen nadrágja van a milliomos magyar srácnak
A fogyasztás olyan mint a kábitószer
Magyar hippi alakítja a globális szemétpiacot
A szemét nem egy probléma, a szemét szexi!
Nektek mit üzentek a fenti cikkek, videók?komcsi | 2015.06.04. 11:01:31"Kender termesztéssel kezdte? Ez egy rohadt drogos!" (hawkeye)
A szcientológusok új drogellenes videókkal jelentkeztek, ám az eszmeiség a régi: a fiatalság elrettentése szélsőséges történetekkel, valótlan állításokkal fűszerezve. Vajon működik a módszer?
justil | 2015.05.08. 18:04:22Ha az elmúlt 365 napban egynél több kávét, sört vagy cigit fogyasztottál, van egy rossz hírem a számodra: te vagy az egyik.

Valahol mindenkinek el kell kezdenie... ;) Jason Statham ákcijóshős pl. egy kis táncikálással kezdte.
lilaflexninja | 2015.04.22. 07:12:48Mondtam én, hogy sportolt. A végén azért odacsapta a lábát.

David Hasselhoff - True Survivor

Szerintetek kigyógyult legalább a Függőleges Videókészítő Szindrómából? ;)
Ssch | 2015.04.07. 00:10:224.3-as android kell hozzá
szóval nagyon sok telón egyenlőre nem lesz

Mai bünti: Tomek44 - Mért mentél el
zed911 | 2015.03.14. 22:23:12Tipikus idióta fradista f@sz. Csodálkozik, hogy elhagyta a nő?

Hogy ma is jól induljon a napotok... ;) Kamy & Merienn & Szandra - Csajos party 2014
Nusihusi | 2015.01.22. 13:34:49Ezt hétfőn kellett volna:D

Mai bünti: The Perfect Shit Maker - Asszonyfenék
bungle | 2015.11.09. 15:27:37pisaidom küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=VubHWIDFO1o
Szöveg: "WTF? M? MMM,,,???????,"

Mai bünti: Mermaid Tea Party - Enter my world
Tomi Demo | 2015.01.17. 17:39:37Szerintem egy kicsit kevered a ritmusképletet, a dallammal. De értem, hogy mire gondolsz.
Viszont ebben a zenében lévő bass drum és cin loop (talán így ismered őket) elcsúszások nem tudhatóak be a szándékosságnak, hiszen annyira nem számottevő, mindemellett (számomra legalábbis) mégis zavaró.
Amúgy meg picit formálnának rajta, és akár aktuális sláger is lehetne. Főleg ha pitbull "belereppelné" pár világváros nevét, és 4 tetszőleges spanyol mondatot, ahogy szokta. Szerintem vón rá igény. :D

Hormonzavaros kis hableány :D
Botos Vendel | 2014.12.27. 22:44:58Broáf!!!!4444









