
Nem fogod elhinni! Döglött cica fekszik a McDonalds előtt, de senkit nem érdekel!
Mai kattintásvadász hülyecímünket olvashatták...vbk | 2015.05.25. 18:42:21Rajtam kívül ki meri még bevallani az igazat? Csak a három csajszi formás combjai miatt kattintottam rá.
Ezt mindenképp látnod kell! Lefagyott a cica agya a fagyitól!
Mai kattintásvadász hülyecímünket olvashatták...AtiBoa | 2015.05.15. 15:01:15Erdekes, én akkor csinálok így, ha forró az étel ...

Mai tippelős: hány kínai fér el egy hatszemélyes kisbuszban?
Nusihusi | 2015.05.16. 21:51:16Legalább 100:)

Mai cukizé: schnauzer, mint mandolin XD
közlegény | 2015.05.13. 21:30:16"óh, igen, egy kicsit lejjebb, csináld még, most lesz jó, ne hagyd abba"

Mai cukizé: orangután dadus :)
Szancso | 2015.05.12. 17:49:45Régi mondás jut eszembe:
- Miért nézel ilyen furán?
- Mint egy orángután szopás után. :)

Mai cukizé: már a kutyák sem a régiek! ;)
XXavier | 2015.05.10. 12:55:31Alapban játékosak.. :-)

Mai cukizé: már a lajhárok is szelfiznek! XD
Szancso | 2015.05.07. 18:11:55Nagy sebességű kamerával vehették fel. :D

Mai bünti ;)
sergi | 2015.05.06. 17:30:17Szőrös,nyávogó izéket a gyapotszedő szakembernek adni,oreót elkobozni és megenni,a csajt pedig jól gerincre vágni...

A mai büntiben egy újabb vévépacsirta csal könnyeket a szemedbe: L.Miki & VV Zsu - Itt vagyok én VV Zsu
dude | 2015.05.05. 17:17:28http://coub.com/view/67ui2
Inkább sírós pop lesz az.
http://coub.com/view/67ukx
Inkább betont keverjél.

Star Wars életérzés mai kölyköktől!
Szancso | 2015.04.29. 20:25:19:DDD
-Gyerekek:
- Ki beszél a legcsúnyábban a Star Wars filmekben?
- ???
- R2D2... minden szavát kisípolják! :)









