
Amerika vezet ;)

Isle of Tune

A lejtő alján egy kupacban gyülekeznek a mazsolák... ;)
Csak nehogy arra járjon egy ilyen hókotró. ;)
Biztos ez hiányzott még a gazdagoknak...
superxaba | 2010.12.16. 20:41:14A Bugattisból innék szilvát!

Korcsolyázó autók (+ egy busz) Seattle egyik lejtős utcáján.
lb7 | 2010.11.26. 18:03:05amúgy nem stimmel a kategória...ezek nem guruló izék ;) hanem csúszó izék :DDD

Csecsen esküvői autós konvoj.
bungle | 2012.09.06. 09:35:05cserewarrior küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=hdSzCp1uGP4
Szöveg: "Chechen Mafia"

Japán tanulmányautók 1957-től
Halálos_fogkefe | 2010.10.10. 23:00:36a nissan figaro létező autó. sorozatban gyárották

V8 Hotel - szálloda autóimádóknak Stuttgart mellett.
Angol cikk + képek.bungle | 2010.08.17. 21:02:55Már egy ideje sorban állt a beküldendők közt... :)

Ami az autóknál a Bigfoot, az bringáknál a Monster Bike. :)
Laretta | 2010.09.09. 11:05:31Mint egy traktorkerekű velocipéd!
Genfi friss: új 500 lóerős hibrid concept-tel jelentkezett a Porsche, a 918 Spyder személyében. A V8-as motort két darab 218 összlóerős teljesítményű villanymotor segíti. Élvezzétek a videót, nekem nagyon bejött. :)Greg46 | 2010.03.06. 10:05:04ha tudnád milyen egy IGAZI Porsche, vagy esetleg ültél volna benne, vezetted volna mondjuk akármelyiket, te is hánynál a hibrid gondolatától....
Az ereje nem minden.... a gatyádba a hangjától élvezel nem az erejétől....










http://img218.imageshack.us/img218/8500/closertoheaven.gif