
Két gyerek eltört egy kiállított üvegszobrot egy sanghaji múzeumban
Miután a 2014 óta kiállított angyalszárnyakat a két elkényeztetett kölyök eltörte, a művész átnevezte töröttnek, és a biztonsági kamera felvételét mellékelte hozzá.
Ryan Buchanan fotói
Ő nyerte amúgy most a World Expeditions Photo pályázatát a fenti képpel (érdemes azért a többi fotót is megnézni).bungle | 2016.06.07. 15:37:58Nem kell ráguglizni, volt itt is nemrég téma:
www.ize.hu/comments.php?post_id=33414
Az a baj a fényképezőgépekkel, hogy csak a töredékét adják vissza annak a dinamikatartománynak, amit a szem lát. Ezért is használ minden profi bracketinget (vagy nevezzük hdr-nek, mindegy) vagy szűrőket, és ezért is kell a legtöbb képhez utómunka (raw-ot úgyse nagyon raknak ki webre). Lehet ezt ízlésesen is csinálni, meg ízléstelenül is. A fenti képhez hasonló fényeket én pl. már láttam szabad szememmel, mondjuk elég sok helyen megfordultam már a világban. És akik ezt zsűrizték, azok sem tegnap kezdték a fotózást, a legapróbb részletekig ismerik az utómunkát, plug-ineket, stb.

A bogotai nőkkel nem lehet packázni
A történet szerint a fószer megpróbálta kirabolni a nőt, de a végén visszanyalt a fagyi.lilaflexninja | 2016.05.30. 07:24:18Basszus még a zokni se maradhatott!

Exhibicionisták szállója
SEszter | 2016.05.25. 21:17:35Néhány állatfaj tagjai, úgy próbálják bizonyítani a dominanciájukat, hogy minél magasabb helyre próbálnak kakálni. Ez is valami hasonló lehet. Fejlettebb egyedek számára ez inkább nevetséges. :)

Hívja a rendőröket, ha látta ezt a sirályt!
SilAsh | 2016.05.26. 13:50:58Ha meg elzavarod, képes leszarni, amikor kilépsz az ajtón. Állítólag így büntetnek a sirályok...

Ez történik ha egy unatkozó mérnök túl sokszor nézi meg a Mad Max - A harag útja című filmet
közlegény | 2016.05.25. 11:41:19a többi videója is jó:
http://www.ize.hu/index.php?search=colin+furze

Ez történik ha az arcodba öntenek egy adag folyékony nitrogént
SilAsh | 2016.05.25. 15:21:42A vicces, vagy nem is tudom: szörnyű? az ebben, hogy míg a delikvens tudja, hogy mit művelhet vele a nitrogén, mindig van egy Darwin díjra jelölt egyén, aki meg nem, de utána akarja csinálni.
Mint amikor az Amerikai pite után bevitték a gyereket a kórházba, mert megégett a pöcse.

Óriás cumisüveg sörrel töltve nem jár hozzá?
Odermatt 1948-tól 1990-ig dolgozott a svájci Nidwalden kanton rendőrségénél, és szorgalmasan fotózott munkáihoz. Csak nyugdíjazása után a 2000-es években fia rábeszélésére publikálta képeit, amikből mára már hét fotókönyv is megjelent.Ditpet | 2016.05.20. 10:33:45Jó kis blog, érdemes a többi posztot is nézegetni.

A gödöllői cukrászbácsi története
Ti ennétek nála?
Cikk hivatalos jegyzőkönyvel az állapotokról, illetve egy másik cikk a bácsikával a hirtelen jött népszerűségéről.bungle | 2016.05.26. 13:51:52http://rtl.hu/rtlklub/hazonkivul/miert-ne-zarathatnak-be-a-godolloi-retrocukit










(nem is tudtam, hogy ez egy Ramones feldolgozás, mondjuk nem is ismerem a Ramonest)