
Vedd a nyakadba a kedvenc helyedet, mindössze 330 €-ért (~90ezer Ft).
Tooni | 2011.08.29. 22:55:47Ahol a bugyi bokamelegítő... :D
Kis érdekes: tudtátok, hogy Csita a csimpánz még mindig él?
7sleeper | 2011.12.28. 19:20:53kim dzsong il, mary zsuzsi, csita
a csitáért kár
pedig úgyis másik csimpánz lépett a helyére
kb. 20 éve

Mi mindenre jó egy kutya: házőrző, játszótárs, tolatóradar, a legjobb barát... ;)
+bónusz videó: a kis potyautas.lb7 | 2011.08.29. 08:29:30Ötletes...
... azt meg aki az ölében utaztatja a kutyáját vezetés közben, jól pofán b*sznám szívlapáttal

Fogkrémkinyomó izébizé, mindössze 295 dollárért (~56ezer Ft).
CRaPtRaSH | 2011.08.25. 11:59:06tudom, hogy nem nekem ment, csak mondtam, hogy van akit zavar, de nem olyan szinten, hogy ezzel megnehezítse az életét.

A nagy melegben mindig jól jön egy vizes törölköző. ;)
Szancso | 2011.08.21. 12:42:22Űrsétán voltál?;)

Fehér (kiveti a horgot): Nagy gondok vannak a munkahelyemen.
Fekete (belemegy a csőbe): Na mesélj!
Fehér (mesél, majd felsóhajt): Hát, most mi a fenét csináljak?!
Fekete: Beszélhetnél esetleg négyszemközt a főnököddel.
Fehér: Az a baj, hogy... (tetszőleges kifogás)
Fekete: És miért nem váltasz munkahelyet?
Fehér: Hát igen, az jó lenne, de... (tetszőleges kifogás)
Fekete (némileg csüggedten): És miért nem próbálod meg azt, hogy... (tetszőleges ötlet)
Fehér: Hát igen, de... (tetszőleges kifogás)
Fekete (tehetetlenül elhallgat)
Fehér (ő is hallgat egy kicsit, majd besöpri a nyereséget): Mindegy, hagyjuk... Gondoltam, hogy nem fogsz tudni segíteni...Ha esetleg ismerős valakinek egy hasonló párbeszéd, most már ő is tudja, mi ennek a "hivatalos" pszichológiai elnevezése. ;)
(Egyébként meg ez a többség számára valószínű érdektelen post 0 várható kommenttel, kérjük jobbra haladjanak tovább...)Botos Vendel | 2011.08.19. 22:45:44a fekete a nadrágos a fehér a ruhás?

A biztonság illúziója? Lelakatolt bőrönd, mely nyitható egy tollal.

Aki tud, az mindenhol tud...
revans | 2011.08.12. 01:10:01Ez inkább valamiféle inpotenciakompenzáció nem? :)

Ez az a videó, aminél hagyni kell mindenkinek egy kis időt, hogy feldolgozza. Büntetés 1991-ből!
Nope | 2011.08.10. 22:42:13Elég a legalsó pár üzenetet megnézni. Aki ismeri a "XOXO" jelentését, és látja hogy ezt egy Matt nevezetű _srácnak_ küldte, annak nyilvánvaló hogy homok! :P

A világ a Monsanto szerint (1 óra 49 perces dokumentumfilm, magyar felirattal)
A Monsanto világelső a biotechnológiában: a világon termesztett genetikailag módosított élőlények 90%-a az ő fejlesztésük. Már jóval túlléptek azon, hogy csak a termékeik eladásából szerezzenek bevételt, kidolgoztak egy sokkal ördögibb módszert a profitjuk növelésére: a genetikailag létrehozott növényfajtáikkal tudatosan szennyezik be a természetes fajtákat, amik után már jogdíjat szedhetnek. Elképzelésük szerint a Földön mindenhol csak az általuk kifejlesztett génmódosított növényeket ültetnék, amik után ők a vételáron felül szabadalmi díjat is szednének, a természetes fajták eltűnnek. A Monsanto jó úton halad, hogy a világ teljes élelmiszer-termelését az irányítása alá vonja.bungle | 2012.09.21. 13:58:00tpatrik küldte:
URL: http://www.forbes.com/sites/timworstall/2012/09/20/monsantos-gm-corn-and-cancer-in-rats-real-scientists-deeply-unimpressed-politics-not-science-perhap s/
Szöveg: "Monsato-nal kiderult hogy hamisitotak a az eredmenyeket a gen modositot kukoricarol, kiderult hogy halalos veszelynek van kiteve a fogyazto es mindezt a monstato eltitkolta
tudamanyos cikrol van szo: Food and Chemical Toxicology: doi 10.1016/j.fct.2012.08.005
magyar cikket nem talaltam"
Nem baj, lehet nem Monsato-ra kellene keressél, hanem Monsanto-ra. ;)









