
Tudod mit látni egy kocsiból 450 km/h-s sebességgel?
VanZant | 2017.11.13. 12:02:10Roland Gumpert is hasonlóról karrierről álmodott. Ha jól emlékszem, a NatGeo-n láttam róla egy műsort. Közel negyven évet dolgozott az Audinak, a motorokat is onnan vette az Apolloho autóihoz. A műsor szerint neki az volt a nagy hibája, hogy nem vette tudomásul, hogy a vevőknek nem elég csak a nagy teljesítmény. Hiányzott az autóiból az exluzívitás.
Így készülnek azok a látványos kosárra dobós trükkfelvételek

Kína új könyvtára úgy néz ki, mintha a jövőből küldték volna vissza

Ez a tréfa is csak a konzumidiotizmus térhódítása miatt működhet

Tudod mi történne veled, ha egy fekete lyukban kötnél ki?

A NASA is halloweenezett
És egy rakat fura űrhangot közzétett.
Ismét megdöntötték a Rubik-kocka kirakásának a rekordját
4,59 másodperc, lehet ezt még űberelni?sexdealer | 2017.11.02. 12:25:14Szegény srác 0:23-nál egyedül maradt a pacsival. :)

Az is csoda, hogy ez a 3 idióta nem csinált balesetet
Ravennë | 2017.11.01. 14:03:14Megfogadtam, nem szólok a helyesírási hibákért, de hát na, két poszt egymás alatt. Úgy látszik elvitte a cica a szóvégeket. *balesetET, *gyakornokOK.

Hogy van az, hogy sosem egy szuzukisről kerülnek fel a netre ilyen videók?
sapkabarna | 2017.10.30. 14:23:47A környéket nem ismerők kedvéért: a BMW-s nem egyszerűen feltartotta a nínóautót, hanem amúgy is egyirányú úttal szembe fordult ki a Vezér útra. Egy olyan útról, ahová már be sem mehetett volna, mert nem áruszállító.
Elég laza, mintegy 50 méterre a térfigyelő kamerával felszerelt rendőrségi konténertől (0:03 körül látszik).
Azt mondjuk nem értem, a mentő miért nem kerülte ki simán jobbról.

A srácok a tömeges öngyilkossági rekordra hajtanak









